Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Bence de Fernandes & Egemen & Almeida'yı çıkart 5 para etmez Beşiktaş.

bence almeidayıda kat onun içine.

hele o simao yıldız muamelemesi görüyor ya.adam bitmiş.

adı simaocan olsa yuhalanarak her maç oyundan çıkar.hiç mi işe yaramaz bi futbolcu?

Puhahahaa en iyi kadroya koş.Ordusporun kadrosu bile bunlardan daha iyidir.

bence almeidayıda kat onun içine.

hele o simao yıldız muamelemesi görüyor ya.adam bitmiş.

adı simaocan olsa yuhalanarak her maç oyundan çıkar.hiç mi işe yaramaz bi futbolcu?
harbi ya ben simaoyu begeniyordum. şu performansıyla nasıl ilk 11 oynar anlamıyorum. şu ölü guti bile ilk 11 de oynar simao şu haliyle oynayamaz.

bencede beşiktaşta. millet bjk'yi küçümsemiş. adamlar avrupanın sayılı kadrolarından. hatta dünyanın sayılı takımlarından birisi. Hatta onların stoke city maçında bile ingiliz spiker ali sami yen ve Galatasaray'dan bahsediyor. yani tüp kafalı doğru konuşmuş.

en iyi kadro olabilir ama takım değilsiniz. senelerdir takımınızın sağ beki yok, edu denen kamyoncuyu menajer kazığına almışınız, basketbol takımınız içler acısı. voleybol takımları küme düşmü. demirören'e destek veren, iki portekizliye ruhunu satanlar ne düşünüyor şimdi

Sana katılmadıgım nokta Edu için Edu Bebe'nin yoklugunda rotasyonda iş yapabilecek oyuncu.Dün hücumda tek çabalayan oyuncuydu.Yıllar sonra çalım atıp şut çeken bir forvetimiz oldu ama yetenekleri kısıtlı.Dün 3 pozisyonu varsa 2sini kendi çabalarıyla buldu...Son 2 senede 20den fazla transfer yapıldı ama off be x ismi geldi sağ bek sıkıntısı kalmadı denilen bir transfer yapılmadı.

Üst Alt