Demirören ve Koç Holding'e Ait Şirket ve Markalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören ve Koç Holding'e Ait Şirket ve Markalar

Bu heriflerden bir tek tat salca aliyormusum. O da ozellikle onu alayim diye degil de elime o geliyordu onu aliyordum. Bu vakitten itibaren yerli ve milli tamekten baskasini evime sokmam.

Bu tur konular bilinclenmemiz acisindan cok faydali. Tskler.

Yerli ve Milli Aziz Yildirim´i satip sabetayist Ali Koc´u baskan yaptilar. Vax benim memleketim Vax...
Bizde bundan sonra Koc ürünü almiyor, aldirmiyoruz. Bunun bir etkisi olmayacak belki, ama artik bir prensip meselesidir.

Yalnız şöyle bir durum var ki bazı durumlarda adamların alternatifi yok. O biraz sıkıntılı. Atıyorum kiracısın ve yeni eve geçtin. Evde Demirdöküm kombi var. Ben Galatasaraylıyım, bunu değiştirin diyemezsin ev sahibine. Veya çalıştığın şirketin OPET ile anlaşması vardır ve oradan bedava akaryakıt alıyorsundur. Ben bedava bunu alacağıma gidip Shell’e para vereyim de diyemezsin. Veya sevdiğin bir kitap var diyelim. D&R’dan başka çok fazla bir alternatifin yok o kitaba ulaşmak için.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kitap için birçok internet sitesi var. D&R tek çözüm değil

Hiç öyle kurumsal ayaklarına girmeyin, boykot sponsporları ürkütüyor diye de goy goy yapmayın.

Bu iki aile her daim Galatasaray'ın aleyhine çalışacak ve bu şirketlerin ürünlerine harcadığınız her kuruş Galatasaray aleyhine kullanılacak , lütfen bunu bilerek alışverişlerinizi yapın , paranızı doğru yatırım kanallarında kullanın.
DEFACTO

Yalnız şöyle bir durum var ki bazı durumlarda adamların alternatifi yok. O biraz sıkıntılı. Atıyorum kiracısın ve yeni eve geçtin. Evde Demirdöküm kombi var. Ben Galatasaraylıyım, bunu değiştirin diyemezsin ev sahibine. Veya çalıştığın şirketin OPET ile anlaşması vardır ve oradan bedava akaryakıt alıyorsundur. Ben bedava bunu alacağıma gidip Shell’e para vereyim de diyemezsin. Veya sevdiğin bir kitap var diyelim. D&R’dan başka çok fazla bir alternatifin yok o kitaba ulaşmak için.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kitapyurdu, Kitapla buluşmanın en kolay yolu

Tavsiye ederim, yıllardır kullanırım.

Bunu twitter ve diger yerlerdede bilgilendirin. Zaten nekadar is adami varsa ku kopekleri destekliyorlar. Birde bunlar hepsi vampir, milletin parasini vergisini aliyor. Dusunun bunlarin kazandigi para kac kurusu devlete gidiyor? 2bin tl calistiriyorlar insanlari, ne ulkeye bir proje nede bir yatirimlari var. Hepsi yabanci ulkelere gidiyor ve kendilerine

bir şey alacaksınız + para sizin cebinizden çıkacak = yukardaki markalardan almayın.

yok babam alıyor,eve zaten alınmış,zorunlu tekel oldukları için gibi durumlarda kullanın gitsin zaten.

Bu gorus dogru degil . Nedenini aciklayim

Turkiyeyi marka uretememekle suclayip , "bir apple siz yapamiyorsunuz , ben neden istedigim maldan vazgeceyim" ... yani ikamesi olmayan bir durum

Ama Gs nin bir uretim misyonu yok , fb nin de ilerisinde veya esit durumda

Eger sana 2-3 milyon fb ye 16 milyon euroluk sponsorluk veriliyorsa bu zaten realist degil , tamamen karsiliksiz para aktarimidir sirket uzerinden
Kocun fenere sponsorluk olmadigini hepimiz biliyoruz bu tamamen para akrarimi ve bir klubu destekleme.Normal ederinin 5 kati sponsorluk odemesi buna para aktarimi denir.

Takımımıza zarar veren en büyük kalem rakiplerin sponsorları mı! Birileri elbette takımlara sponsor olacak. Bize oldukları gibi. Kusura bakmayın ama bu tip boykotları çok komik buluyorum. Yeşil sermayenin ürünleri kullanma, İsrail ürünlerini kullanma, ABD ürünlerini kullanma, Avrupa ürünlerini kullanma... Kapitalizm iliklerimize kadar işlemiş bizi virüs gibi yiyor, bitiriyor. Biz burada günlük yaşamımızın merkezindeki ürünleri boykot ederek sadece kendimizi tatmin ederiz.
Kullanmayıver kardeşim bahsi geçen markaların alternatifi var, sana kimse apple/samsung yerine vestel telefon al gibi radikal önerilerde bulunmuyor ki. Ha zorunluluklar sebebiyle kullanmak zorundasındır o ayrı bir durum, hali hazırda ford araban vardır yakacak halin yok, veya çalıştığın şirket opet ile çalışıyordur mecbur oradan alacaksın benzinini vs vs... Bunlar dışında kullanmasan ne olur yani öyle olmazsa olmaz denebilecek marka falanda yok yani listede ?

Koca holding senin benim boykotumla zarar görmez, burada maksat aidiyet hissettiğin kulübüne omuz vermek, karınca-yangın hikayesinde olduğu gibi su taşımak.

Kullanmayıver kardeşim bahsi geçen markaların alternatifi var, sana kimse apple/samsung yerine vestel telefon al gibi radikal önerilerde bulunmuyor ki. Ha zorunluluklar sebebiyle kullanmak zorundasındır o ayrı bir durum, hali hazırda ford araban vardır yakacak halin yok, veya çalıştığın şirket opet ile çalışıyordur mecbur oradan alacaksın benzinini vs vs... Bunlar dışında kullanmasan ne olur yani öyle olmazsa olmaz denebilecek marka falanda yok yani listede ?

Koca holding senin benim boykotumla zarar görmez, burada maksat aidiyet hissettiğin kulübüne omuz vermek, karınca-yangın hikayesinde olduğu gibi su taşımak.

Var abi. Olmazsa olmaz şeyler var. Diğer konuda yazmıştım. Örneklerden sadece biri bu.

Opet'in neyini boykot edelim? Tatilde 2500 km yol yaptım. Opet kadar temiz tuvalete sahip bir akaryakıt istasyonu görmedim. Mis kokulu tuvaletler. Marketlerindeki ürünlerin taze ve iyi marka oluşu da cabası. Üç defa depo doldurdum üçünü de Opet'te doldurdum. Helal hoş olsun.

O uzun yollarda mavi tabelayı görünce içim huzur doluyordu. Şimdi Fenerbahçe'ye sponsor oldular diye Petrol Ofisi'nin asit kokan tuvaletlerinden hepatit mi kapayım! Ya da Shell istasyonundan tuhaf markalardaki sulardan mı alayım!

Var abi. Olmazsa olmaz şeyler var. Diğer konuda yazmıştım. Örneklerden sadece biri bu.
Hemen çözüm üretiyorum senin için, yolculuğa çıkmadan ıvır zıvır ne yiyeceksen ne içeceksen büyük bir marketten alıyorsun, benzinin bitince opet dışında bir yerden yakıt alıyorsun, çişin gelince de opet'e girip işeyip çıkıyorsun. :)

Tüpçüye gıcık olduğum için zaten uzun zamandır Total motal kullanmıyorum. Ama koç'a karşı gıcıklığım yok çatır çatır alışveriş yaparım. Sponsor oldu diye firmadan niye vaz geçeyim. Bize de başkası olsun veya bizim dinozorlar olsun.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt