Demirören ve Platini Buluşuyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören ve Platini Buluşuyor !

Cevap: Demirören ve Platini buluşuyor!

Abi çok ilginç ee fenerbahçe kongre üyesi olan biri tabiki takımını küme düşürmek istemez..

ben tayyip erdoğanın fenerbahçenin kongre üyesi olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim

ben biliyordum, kongre üyesi olmasi sorun degil aslinda, kör olmasi sorun. Elbete herkez bir takim tutuyor, eski basbakanlar ve cumhurbaskanlari bile tutuyordu, ama kimse böyle bunun gibi alenen amigoluk yapmadi. Yaniliyormuyum yoksa?

Cevap: Demirören ve Platini buluşuyor!

ben biliyordum, kongre üyesi olmasi sorun degil aslinda, kör olmasi sorun. Elbete herkez bir takim tutuyor, eski basbakanlar ve cumhurbaskanlari bile tutuyordu, ama kimse böyle bunun gibi alenen amigoluk yapmadi. Yaniliyormuyum yoksa?

Semra Özal'da yapmıştı. Bejeke'nin altın dönemi sayılır hatta bu yüzden:) Eeee kafa aynı Özal-RTE...

Cevap: Demirören ve Platini Buluşuyor!

Şimdi iş siyasete dönmesin ama bu işi de siyasetten soyutluyamıyor insan.Çok aleni şekilde Fenerbahçe tek büyük yapılmaya çalışılıyor bunca yıldır. Aynı durumda Galatasaray olsaydı ne olurdu acaba ? Belki yine küme düşme cezası verilmezdi fakat cezalandırıldı. Fenerbahçe'ye dokunulamıyor bile. Yaptıkları operasyonla da Aziz Yıldırım hakimiyetini kırmaya çalıştılar. Hesap edemedikleri Fenerbahçe'nin şikenin dibine kadar bulaşmış olduğu ve taraftarının da Aziz'in resmen kulu kölesi olduğuydu. Ve bu işi çözemedikleri gibi Türk futbolu da iflas etti.

Ha zaten Fenerbahçe'nin domine etmesiyle birlikte Türk futbolu son anlarını yaşıyordu zaten. Türk futboluna artı değer katmayan,bencil,kavgacı,kibirli ve tehditkar bir kulübü başa getirmeye kalkarsanız burnunuz çamurdan çıkmaz.

agalar bunlar işi temizleyecek bakın görün tertemiz olduğumuzu söyleyecekler.şu uefa da bi tüyo vermiyorki ne yapacak

Vay be adamda kösele gibi maşallah, hala Platiniyle buluşmak falan gibi eylemler düşünüyorsa helal olsun cesaretini takdir ettim. Bizim orda böylesine deli cesareti derler.

arkadaslar benim hatirladigm kadaryila platini istanbula kongre icin geldi zaman baskabkan ile gourusp cezalari sahislere vermeleri istemiste platinide buna kursiye cikip konusma yaptigi zaman bende istiyorum kulubler ve sahisler farki olsun diye ama system oyle demiyor bu yillardir boyle devam etirmistir diye ve buna ragmen bizim tff cezalari kulublere degil sehislere verdi nasil oluyor bu is bence bizim tff fenere ceza verecek yurek yoktu bilerek bu isi yapti uefa olaya mudahlede bulunsun diye biz yapmadik uefa yapti dedirtmek istiyorlar yanilsmiyim ?

uefa bundan sonra tff yi muhattap bile almaz.sadece yazışmayla halleder işini

ben brazers infartinoya güveniyom arkadaş. o tüpcü bundan nasibini alacak.

arkadaslar benim hatirladigm kadaryila platini istanbula kongre icin geldi zaman baskabkan ile gourusp cezalari sahislere vermeleri istemiste platinide buna kursiye cikip konusma yaptigi zaman bende istiyorum kulubler ve sahisler farki olsun diye ama system oyle demiyor bu yillardir boyle devam etirmistir diye ve buna ragmen bizim tff cezalari kulublere degil sehislere verdi nasil oluyor bu is bence bizim tff fenere ceza verecek yurek yoktu bilerek bu isi yapti uefa olaya mudahlede bulunsun diye biz yapmadik uefa yapti dedirtmek istiyorlar yanilsmiyim ?

"gerekirse 5 sene avrupaya gitmeyiz noooolcek"

bu lafı 2 kişi söyledi, hatırlıyor musun kimler? :)

uefaya çok güveniyoruzda, bugüne kadar kime ceza vermişler? yunan takımlarının bile avrupa yasağı cezası 5 sene için ertelenmişti. belki fbyede böyle bişey yaparlar.

Platini de bizim Tff başkanlarıyla buluştuğu kadar sevgilisiyle bile buluşmuyodur.

bende şöyle düşünüyorum platini yunanistan a gitti uyarılarda bulundu cezalar geldi, şimdi de tüpçü yü ayağına çağırıyo olabilir cezaları verin diye uyarıda bulunabilir

Üst Alt