Demirören ve Platini Buluşuyor ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören ve Platini Buluşuyor !

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in Michel Platini ile görüşmek için Romanya'ya gittiği belirtildi.

Şike dosyası konusunda Profesyonel Disiplin Kurulu'nun verdiği kararın ardından kamuoyunda gözler ve kulaklar UEFA'ya çevrilirken TFF Başkanı Yıldırım Demirören apar topar Romanya'ya uçtu...

Demirören'in disiplin kurulunun verdiği kararın ardından UEFA Başkanı Platini'den randevu talep ettiği ve Platini'den gelen haber üzerine UEFA Kupası finalinin oynanacağı Bükreş şehrine gittiği ortaya çıktı.

Demirören'in maç öncesi UEFA asbaşkanı Şenes Erzik'in de katılımıyla başkan Platini ve genel Sekreter İnfantino ile bir araya geleceği öğrenildi.

Sporx

Cevap: Demirören ve Platini buluşuyor!

Demirören görüşmeden sonra kameralara "UEFA ile anlaştık hiç bir sıkıntı yok, iç işlerimize müdahale etmeyecekler" der kesin.

”Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), gece saatlerinde kararını açıkladı. Hiçbir kulüp ceza almadı, sadece kişisel bazda bazı cezalar gündeme geldi. Siz bunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Bir de hafta sonu şampiyonluk maçı var. Fenerbahçe taraftarı olduğunuzu biliyoruz. Nasıl görüyorsunuz iki takımın şampiyonluk şansını?” sorusu üzerine Erdoğan, şunları söyledi: ”Bana ’Fenerbahçe taraftarısın’ diyorsun, Fenerbahçe’nin kongre üyesiyim. Taraftar olmanın ötesindeyim. Ben bu konuda konuşamam. Konuştuğum zaman yanlış olur. Ama benim ilkeler üzerinden biliyorsunuz Sayın Platini’ye de söyledim, UEFA’nın buradaki kongresinde yaptığım konuşma var. Burada da söyledim.

Kaynak: vatan

Bu arada dün başbakanın yorumu vardı bir yeri atlamışlar haberde sanırım.

tayyip erdoğan fenerbahçe kongre üyesi olduğunu söylüyor

neden görüşmeye gidiyorki?nasılsa uefa iç işlerimize karışmıyor.

Tüpcü kararlari vermeden UEFA ile görüsecektin. Ben bunlarin randevu talep ettigine inanmiyorum. UEFA tüpcü'nün Bükres'e gelmesini emretti. Ezilip büzülüp oturur Platini'nin önünde. Adalet yerini bulacak.

eger haber dogruysa,tüpcü platiniyle romanya da buluşacaksa olay sonu şöyle gelişecektir; tüpcü romanyaya gittigi günün sabahı havalimanına buz gibi yumruk yemişvari bir suratla inecek,havaalanında basının sorularını cevapsız bırakacak ve aynı gün ögle saatlerinde federasyonun acilen toplandıgını okuyacagız internet haber sitelerinden.gecenin ilerleyen saatlerinde ise federasyonun şike ile ilgili kararlarını tekrar gözden gecirecegine dair bir haberi tff internet sitesinden okuyabiliriz kanımca.zaten 2-3 gün içinde de çoook gülecegimiz,her okudugumuzda "Allahın adaleti işte" diyecegimiz haberleride arka arkaya duyacagız sanırım..

Platini: Ya yildirim bu macta atletico madride yuklu girdim. Seni cagirmamin sebebi sen bu islerden iyi anliyorsun gordugum kadaryla. Su bizimi iside bi hallet be..

Senes Ezik ve Platiniyi bilmem, ama Gianni Infantionu da varsa sorun yok. O adama güveniyorum.

”Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), gece saatlerinde kararını açıkladı. Hiçbir kulüp ceza almadı, sadece kişisel bazda bazı cezalar gündeme geldi. Siz bunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Bir de hafta sonu şampiyonluk maçı var. Fenerbahçe taraftarı olduğunuzu biliyoruz. Nasıl görüyorsunuz iki takımın şampiyonluk şansını?” sorusu üzerine Erdoğan, şunları söyledi: ”Bana ’Fenerbahçe taraftarısın’ diyorsun, Fenerbahçe’nin kongre üyesiyim. Taraftar olmanın ötesindeyim. Ben bu konuda konuşamam. Konuştuğum zaman yanlış olur. Ama benim ilkeler üzerinden biliyorsunuz Sayın Platini’ye de söyledim, UEFA’nın buradaki kongresinde yaptığım konuşma var. Burada da söyledim.

Kongre üyesi oldugu zaten biliniyordu, kongre üyeliginden ziyade adam bir aralar basbakan oldugu halde amigoluk yapiyordu.

UEFA ile el sıkıştık güvence aldık iç işlerimize müdahale etmeyecekler cezalara karışmayacaklar şeklinde açıklama yalan bir açıklama yapacak yıldırım demirören Digiturk'u son haddesine kadar kar ettirecek.

Lig bittiğindede istifa edecek ve gerçek cezalar girecek fenerbahçeye yada Türkiyeye cezalar girecek.

Kongre üyesi oldugu zaten biliniyordu, kongre üyeliginden ziyade adam bir aralar basbakan oldugu halde amigoluk yapiyordu.

Abi çok ilginç ee fenerbahçe kongre üyesi olan biri tabiki takımını küme düşürmek istemez..

ben tayyip erdoğanın fenerbahçenin kongre üyesi olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim

Zaten şampiyonluk üzerine konuşmasına gerek yok. Fenerbahçe sporun siyasete yansımış hali. Yani orada tek parti,burada tek takım yaratılma gibi bir durum var. Dün Fatih Altaylı da mesela Fenerbahçe'nin son 10 yılda diğer büyüklere oranla daha fazla olanakları olduğunu ima etti.

Zaten şampiyonluk üzerine konuşmasına gerek yok. Fenerbahçe sporun siyasete yansımış hali. Yani orada tek parti,burada tek takım yaratılma gibi bir durum var. Dün Fatih Altaylı da mesela Fenerbahçe'nin son 10 yılda diğer büyüklere oranla daha fazla olanakları olduğunu ima etti.

Abi gerçekten çok saçma ya resmen senaryo oyuncusuyuz :mad:

cumartesi bunları şampiyon yaparlar bunlar

Üst Alt