Demirören'den Thatcher Açıklaması


Demirören: Başbakan gibi düşünüyorum

TFF başkanı Yıldırım Demirören şike konusunda açıklamalarda bulundu.TFF Başkanı Yıldırım Demirören şike davasına ilişkin şu açıklamaları yaptı:

"Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım Ama işin gerçeği bu. Başbakan Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum."THE END!!!!
 
Demiroren'den Thatcher aciklamasiTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Thatcher modeli açıklaması yaptı.Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı "Thatcher modeli" açıklamalarına destek verdi.Demirören, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum. Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım ama işin gerçeği bu" ifadelerini kullandı.TFF Başkanı Yıldırım Demirören kongrede söylediğini Başbakan'ın ardından bir kez daha tekrarladı.
 
Cevap: Demiroren'den Thatcher aciklamasiBaşbakanı"mız"ın diyen adamların hepsini toplayıp sabun yapmak istiyorum :eek:
 
Demirören'den Erdoğan'a destekDemirören'den Erdoğan'a destek

Bugün 18:27 Perşembe

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Thatcher modeli açıklaması yaptı.Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı "Thatcher modeli" açıklamalarına destek verdi.Demirören, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum. Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım ama işin gerçeği bu" ifadelerini kullandı.TFF Başkanı Yıldırım Demirören kongrede söylediğini Başbakan'ın ardından bir kez daha tekrarladı.YUHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cevap: Demirören: Başbakan gibi düşünüyorumHepiniz... Yeminle kendimi zor tutuyorum yeter ya Başbakan- Demirören herşey tıkır tıkır yeni Türkiye bu olsa gerek... Siz milleti salak sanıyorsunuz sanırım!!!
 
Cevap: Demirören'den Thatcher AçıklamasıUEFA ve FIFA'nın en kısa sürede Türkiye'nin lisansını askıya alması gerektiğine inanıyorum.
 
Cevap: Demirören'den Thatcher AçıklamasıKörün istediği tek göz,Allah verdi iki göz gibi olmuş.Karşılıklı paslaşıyorlar.
 
Üst Alt