Demirören'den Thatcher Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Demirören: Başbakan gibi düşünüyorum

TFF başkanı Yıldırım Demirören şike konusunda açıklamalarda bulundu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören şike davasına ilişkin şu açıklamaları yaptı:

"Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım Ama işin gerçeği bu. Başbakan Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum."

THE END!!!!

Demiroren'den Thatcher aciklamasi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Thatcher modeli açıklaması yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı "Thatcher modeli" açıklamalarına destek verdi.

Demirören, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum. Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım ama işin gerçeği bu" ifadelerini kullandı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören kongrede söylediğini Başbakan'ın ardından bir kez daha tekrarladı.

Cevap: Demiroren'den Thatcher aciklamasi

Başbakanı"mız"ın diyen adamların hepsini toplayıp sabun yapmak istiyorum :eek:

Demirören'den Erdoğan'a destek

Demirören'den Erdoğan'a destek

Bugün 18:27 Perşembe

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Thatcher modeli açıklaması yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı "Thatcher modeli" açıklamalarına destek verdi.

Demirören, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tahran gezisi sırasında şike konusunda Platini'ye Thatcher örneğini vermesine ben de katılıyorum. Ben de Başbakanımızın konuşmalarına benzer açıklama yapmıştım. O zaman tepki ile karşılanmıştım ama işin gerçeği bu" ifadelerini kullandı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören kongrede söylediğini Başbakan'ın ardından bir kez daha tekrarladı.

YUHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cevap: Demirören: Başbakan gibi düşünüyorum

Hepiniz... Yeminle kendimi zor tutuyorum yeter ya Başbakan- Demirören herşey tıkır tıkır yeni Türkiye bu olsa gerek... Siz milleti salak sanıyorsunuz sanırım!!!

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

UEFA ve FIFA'nın en kısa sürede Türkiye'nin lisansını askıya alması gerektiğine inanıyorum.

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

Körün istediği tek göz,Allah verdi iki göz gibi olmuş.Karşılıklı paslaşıyorlar.

Üst Alt