Demirören'i Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüpler | 13 Kulüp Desteğini Açıkladı


Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen Kulübler-------Klüpleri bilmemde; Türk Futbolunun selametini isteyen/istemeyen şeklinde genellesek bilmem nasıl olur...3 Temmuzdan bu yana olanları ( daha doğrusu açığa çıkanları) daha kallavisini hemde gözümüzün içine baka baka yapılmasını isteyenler/istemeyenler şeklinde de olabilir.
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen Kulübleradi gecen kulüpler desteklemis , gecmeenler desteklememis, cekimserlerde adi gecen kulüpler var ama hangi rolü oynasakda bu isten siyrilsak diye düsünüyorlar
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen KulüblerOlurda baskan olursa bırakırım futbol falan izlemeyi. Ahanda buraya yazıyorum bunu.
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen KulüblerKayserispor' un böyle onurlu bir davranış göstereceğini sanmıyorum. Onlar da destekler Demirören Yıldırımı.
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen KulüblerBu gruplar 58.Madde değişsin/değişmesin grupları ile aynı değil mi ?
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen KulüblerDestekleyenler

1. Fenerbahçe - şikeci başı zaten

2. Beşiktaş - onun yalakası

3. Trabzon -anlaşıldı bunların da pisliği var, kıvır kıvır taraf değiştirdiler

4. Eskişehir - bunları anlamadım, zaten ucundan yırtmışlar bir de dikkat çekiyorlar :)

5. Antep - Demirören yalakası

6. B.Belediye -G.G'den dolayı sanırım

7. Gençlerbirliği -Cavcav şike ve şikecinin dostu

8. Manisa -Kenan YaralıBunlardan bizim tarafa geçme ihtimali olan yok. Ama 8 tanesi de yeterli kalmaz. Bizim taraftan en kolay taraf değiştirecek Kayseri gibi duruyor, biraz para görürlerse dönerler.
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen KulüblerBu herifin başkan olması Türk futbolunun yok olması demek.Çok net ortada bu.Buna rağmen destekliyorlarsa diyecek söz yok.
 
Cevap: Demiröreni Destekleyen ve Desteklemeyen Kulüblerdemirören başkan olduğu gün lig tv yi iotal ettiririm...tüm taraftarlarımızdan da bunu beklerim
 
Üst Alt