Denayer, Latovlevici ve Carrasso İmza Töreninden Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denayer, Latovlevici ve Carrasso İmza Töreninden Açıklamalar

130.jpg

Dursun Özbek: "Bu sezon için yaz transfer dönemini bitirmiş oluyoruz. Oyuncularımıza başarılar diliyorum."

Dursun Özbek: ''Carrasso, Latovlevici ve Denayer ile transferi kapatmış durumdayız.''

Iasmin Latovlevici: "Galatasaray'a gelmeden önce Tudor ile konuşmamıştım. Karabük'ten beni tanıyordu zaten."

Iasmin Latovlevici: "Hagi ve Popescu hem Romanya'da hem burada iyi kariyer yapmış oyunculardı. Ben de onlar gibi olmayı umuyorum."

Iasmin Latovlevici: "Çok farklı takımlarda oynama şansı buldum ve hepsinde kendi oyunumu oynadım."

Iasmin Latovlevici: "Bence başarımın sırrı her zaman çok çalışmam oldu. Burada da çok çalışmam ve sisteme hızlıca alışmam gerekiyor."

Jason Denayer: "Öncelikle taraftarımıza teşekkür ederim. Burada kendimi iyi hissetmemin sebebi de burada bana her zaman iyi davranılması."

Jason Denayer: "Tudor'un farklı bir stili var ve oyunu ona göre yönlendirmek istiyor. Daha baskılı ve ofansif bir stili var."

Cedric Carrasso: "Türkiye'den gelen teklifler vardı ama şu an bunları konuşmanın bir önemi yok."

Cedric Carrasso: "18 yıllık bir kariyerim var ve Galatasaray'da bir asker gibi buradaki arkadaşlarımla birlikte mücadele edeceğiz."

Dursun Özbek: "Sayın Tudor genç, dinamik ve futbolun içinden gelen Galatasaray'ı seven bir kişiliği var."

Dursun Özbek: "Yönetim olarak kendisinin arkasında durmamız gerekiyordu. Yönetim olarak kendisine gereken desteği verdik."

Dursun Özbek: "Türkiye'deki takımların yüzde 100'e yakınında artık çok yabancı futbolcu var. Bu durum sadece bizde yok."

Dursun Özbek: "Türkiye'deki takımların, uluslararası mücadelelerde başarılı olması için onlarla aynı koşullarda mücadele etmeleri lazım.''

Dursun Özbek: "Milli Takım'daki başarısızlığın sebebi yabancı sınırı değil. Bunun çözümü Almanya gibi altyapıya önem vermekten geçer."

Dursun Özbek: "Geçmişte baktığımız zaman Milli Takım olarak düşük yabancı sayısıyla da başarısız olduğumuz dönemler var."

Dursun Özbek: "Sonuç olarak bu konudaki düşüncemiz belli. Yabancı sınırı konusundaki gündemi gerçekçi bulmuyorum."

Dursun Özbek: "Yönetim olarak amacımız ilk olarak taraftar ve camianın sevdiği bir futbol ortaya koymaktı."

Dursun Özbek: "Taraftarımızın bize verdiği destek çok önemli. Şu anda kombine sayılarımız ortada, bunun için de teşekkür ediyorum."

Dursun Özbek: "Takımımızı kurduk, bundan sonra hedefimiz şampiyon olmak. Artık transfer polemikleri oyuncularımıza zarar verir."

Son düzenleme:
Arda Turan, komik durumda oldugun icin gelme istegini kabul etmedik.
Cok sükür bu konu bu seferlik kapandi, insallah bir daha da acilmaz.

kopek arda gelmedi cok sükür
daha birkac sene önce birisi bana "barcadan bir oyuncu size gelmek icin 40 takla atacak ama biz gelmesini istemeyecegiz" deseydi hadi lan ordan derdim
o kadar cöp ve pislik bir adamdir iste arda

Son düzenleme:
Bu gazeteciler niye böyle mal yav.

Lato daha demin dedi Tudor ile hic görüsmedim transfer öncesi diye, gazeteci de soruyor Tudor ile neler konustun transfer öncesi diye. Mal bunlar ya.

Üst Alt