Denayer Olmazsa Diaz Gelecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
d.jpg

Galatasaray yönetimi ve teknik heyeti geçtiğimiz sezon başında ikinci kez İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'den kiraladığı savunma oyuncusu Jason Denayer'in bonservisini almak için çalışmalara başlasa da Arjantin'den flaş bir transfer iddiası geldi.

Özellikle son 6 hafta Maicon'dan forması teslim alarak kritik mücadelelerde takımın sigorta ismi olan Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer'in bonservisinin alınması için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yönetime talimat vermişti.

Arjantin basınından ise flaş bir iddia gündeme geldi. San Lorenzo Kulübü'ne yakın radyocu Aldo Gaibuz sarı kırmızılı takımın Jason Denayer'i transfer edememesi durumunda San Lorenzo takımında forma giyen 23 yaşındaki savunma oyuncusu Paulo Díaz'ı transfer edeceğini öne sürdü.

1994 doğumlu 23 yaşındaki savunma oyuncusu olan Paulo Diaz, Arjantin ekiplerinden San Lorenzo takımında forma giymekte. Paulo Diaz takımı ile bu sezon çıktığı 20 karşılaşmada 1,787 dakika süre alırken 2 gol 3 asistlik performans sergiledi.

90min

Paulo Diaz'ın babası Italo: "Galatasaray herkes gibi benim de tanıdığım bir takım. Oğlum ne düşünüyor bilmiyorum ama bana sorarsa gitmesini, Avrupa'da oynamasını isterim" Sporx

Üst Alt