Deniz Baykal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti İddiası! | Yalanlandı!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ İDDİASI

Üçüncü ameliyatın ardından sağlık durumu kritik bir aşamaya gelen*Deniz Baykal'ın beyin ölümünün ne yazık ki gerçekleştiği iddia ediliyor.
Habertürk yazarı Sevilay Yılman attığı tweette Baykal'ın hayatını kaybettiği iddialarına karşı, "Yanlış bi bilgi dolaşıyor şu anda #denizbaykal la ilgili..Henüz ölmedi hayatta ancak durumu iyi değil.Beyin ölümü gerçekleşmiş durumda" ifadelerine yer verdi.

DENİZ BAYKAL'IN SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN HASTANEDEN AÇIKLAMA

Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin hastaneden yapılan açıklamada "Beyindeki kanama ve ödem en üst düzeyde seyrediyor." ifadeleri kullanıldı.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbiş, Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin "Şu ana kadar çok daha iyi sonuçları görebilme umudumuzu hep koruduk, ancak gelinen tablo içerisinde, elbette ki umutlarımızı yine koruyoruz ama bazı olumsuzlukları yaşadığımızı da sizler de biliyorsunuz, sizlerle de paylaşıyoruz.

Hep bunu söyledik, olayın ilk başladığı anda hayati tehlikesi var zaten, çünkü hep dedik ki ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var. Yine de var elbette ki ama bu hastaneye geldiği anda da vardı.

Şu anda kendisine yine yoğun bakımda yoğun tedavi uygulanıyor. Solunum desteği sağlanıyor, beyin destekleri sağlanıyor. Bu süreç içinde kendisi tabii ki bilinci kapalı olarak uyuyor." dedi.

Habertürk
 
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili söylentilere ilişkin, "Sağlığının kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberler ve çok kötü haberlere ilişkin duyumların tamamı asılsızdır."
 
Deniz Baykal'da senin zerre kadar sevmeni önemsiyordu zaten. Bu ne la bunlarda yeni moda oldu herhalde sevmesem de başsağlığı sevmesem de geçmiş olsun. Nezaket yapacaksanız elinize yüzünüze bulaştırmayın. Birde 38 yaşında olacak beyin gelişmemiş.
 
Adamın hayatı üzerinden rant haberi yapmak haa? Ne kadar midesizsiniz anlayamıyorum.Adam 1 gün erken ölse de ilk haberi ben duyursam diye göbek atacak olanlar var.

ota boka basın yasağı koyan hükümet buna da koydursa ya..
 
Saçma argümanlarla (Erdoğan'ı siyasete sokan adam) eleştirilen büyük bir siyasetçidir. Beğenseniz de beğenmesiniz de muhalefeti canlı diri tutardı. Gerçek bir muhalefet lideriydi.

Başkan olduğu dönemde yüzde 20-25 bandıdaki CHP'nin baş sorumlusu olarak gösterildi. Ama şimdiki genel başkan CHP'nin oyunu 1 puan arttırabildi sadece. Kimse bunun farkında değil. Bugün Deniz Baykal CHP'nin başında olsaydı Türkiye'nin tepetaklak değişimine neden olan 2010 yılındaki o anayasa değişikliği gerçekleşmezdi ve sonrasındaki 7 sene boyunca yaşananlar. Popülist siyasetin kurbanı oldu.

Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur torunlarıyla sağlıklı günler geçirir.
 
Deniz Baykal az önce yoğun bakımdan çıktı. Nöroloji bölümüne sevkedilen Baykal'ın uyutulmaya devam edildiği öğrenildi. İlk operasyonda beyin damarındaki pıhtı temizlenen Deniz Baykal, dün de kafa içi basıncının artması üzerine ameliyat edilmişti.

Yalanlandı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt