Deniz Çoban: "Trabzonspor'un golü ofsayt" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Çoban: "Trabzonspor'un golü ofsayt"

5069330.jpg

Galatasaray-Trabzonspor maçında Dame N'Doye'un 17. dakikada attığı gol sarı kırmızılı futbolcular ve taraftarları kızdırdı. Bordo mavililerin golünden sonra maçın hakemi Fırat Aydınus'a itirazlarda bulunan Galatasaraylı futbolculara eski hakem Deniz Çoban'dan destek geldi.
Çoban, sosyal medyadan attığı tweetle Galatasaray'ın yediği golün ofsayt olduğunu belirtti.

2_4.PNG

ajanshaber.com

Erman bey ve bülent yavuz bey ofsayt değil diyor ama her şeyi bilen adem bey

Ben gercekler adina hareket eden bir insanim, herseyi bildigimi iddia ettigimi, iddia eden murat bey. Dogruluga karsi, fikrimizin yanlis oldugunu da kabul ederiz. Demekki ofsayt yokmus, yukar ki görüntü beni de yaniltmis. Topa odaklanmak lazim herzaman.

Zaman zaman pierro ile oynandigini Erman da söylemisti. Ancak bunu cok fazla yaptiklarini düsünmüyorum. Manipulasyonu ise genel anlamda taraftar yapiyor sosyal medya üzerinde. Yanlis görüntüleri servis edip, hak arayisina cikiyorlar. Bu tuzaga da düsmemek lazim. Cünkü özellik ile taraftar siteleri, Ts, GS, fb,bjeke olsun, bunu cok yapiyorlar.

Erman bey Bruma kirmizi kart gormeli ve ofsayt degil demis...

Ulan herkes mi Galatasaray dusmani

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt