deniz ertaş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

deniz ertaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konyaspor'un 2005 doğumlu kalecisi Deniz Ertaş:

- Kuşadası Küçükada altyapısında yetişti.
- Altınordu ve Bursaspor'da şansını denedi.
- Küçükada'dan Konyaspor'a transfer oldu.
- 20'den fazla kez milli takımımızda yer aldı.
- Annesi Moldovalı. Moldova milli takımında da 3 kez oynadı.

Şu surda dursun birde Fener maçında izliyelim

1704651032650.png

abartılmamalı

demirbayın frikik yavaştı
mertensin şut üstüneydi

en iyi kurtarışı çaprazda zaha şutuna refleks olarak iyi reaksiyon verdi.

onun dışında abartılacak bir şey yok. ilk yarıda adam akıllı uzaktan şut vs hiç yok.

Satma iyi oynama gibi bir durum yok

Böyle agresifleşip çirkinleşmeyelim, senelerce fbliler yaptı bunu sanki onlar tek de tüm ülke düşmanlarıymış gibi davrandılar, herkese namussuz muamelesi yaptılar

Şu bir gerçek ki Türk futbolunda namussuz çok ve bunların kahir ekseriyeti de GS düşmanıdır

Ancak ortada net bir delil olmadan böyle kişileri zan altında bırakmayalım. Fbleşmeyelim

Durum net: GS çok büyük bir takımdır. Nasıl ki Real maçına, Barça maçına, Bayern maçına vs. çıkarken ekstra motive olursan GS maçına çıkarken de ekstra motive olur kendini göstermek istersin

GS bir Türk sporcusunun erişebileceği nirvanadır

O yüzden bu çocukların elinden geleni artlarına koymamaları durumuna homurdanmayın

Ben sahsen b3gendim. Cogu kurtsrislari cizgide iyi oldugunun kanitiydi. Toplar ustune geliyorsa bu onun sucu degil. Bilhakis iyi yer tutmustur veya iyi refleks gostermistir. Cogunlukla da bizim topcularin yer secme hususundaki yanlislarindandir.

Ayrica Moldova MT'nda oynamis bu iyi bir sey. Bu yasta bu atmsoferde gayet iyiydi. Altay da AG'nde iken iyi maclar cikwriyordu ama bestas'tan alti yiyince tu kaka olmustu. Fenerde herifi korelttiler.

Bu cocuk haftaya fener macinda ne yapar ne yapmaz bilemiyorum ama bugunku satilmis kaleci gibi oynamaz diye dusunuyorum. Umarim yanilmam.

Syzmanski ve Cengiz'in şutlarında avel avel baktığını görür gibiyim şimdiden. Zaha'nın ilk yarıda çaprazdan tavana çaktığı topa nasıl refleks verdiyse fb'lilerin şutlarında da bir o kadar kovaya bağlayacaktır.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt