deniz soydan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

deniz soydan

Yeni GSC üyesi. Fenerbahçeli. Uzlaşı ile forumda varlığı kabul edildi.

Futbolumuzda fair-play i uygulamaya geçirmek için iki şey gerekliydi.

1) Aziz Yıldırım'ın defolup gitmesi (gitti)

2) GSC farklı takımdaki üyeleri kabul etmesi.

GSC'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor

Bu konuyu senin acman cok manidar.
Dün yönetime adam sokma cabalarin, simdi ise GSC´´nin temellerine müdahale etme caban.
Oysa diger konuda da yazdim, Fenerbahce Dernegi karsisinda oturan seni bile kovmadilar.

Yeni GSC üyesi. Fenerbahçeli. Uzlaşı ile forumda varlığı kabul edildi.

Futbolumuzda fair-play i uygulamaya geçirmek için iki şey gerekliydi.

1) Aziz Yıldırım'ın defolup gitmesi (gitti)

2) GSC farklı takımdaki üyeleri kabul etmesi.

GSC'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor
En azından o fenerli olduğunu ikrar etti sen de o da yok hep kripto takıl...

Hic unutmam 2012 yazinda cok beyefendi bir Fenerli gelip transfer nobetine yazmis, pesin pesin Fenerli oldugunu belirtmis, kurallara aykiriysa da ozur diliyorum demisti

Teneke takip yollamislar, yasak demislerdi

O zamanlar uzulmustum ama bir sey demeye de korkmustum kus denecek diye

Hic unutmam 2012 yazinda cok beyefendi bir Fenerli gelip transfer nobetine yazmis, pesin pesin Fenerli oldugunu belirtmis, kurallara aykiriysa da ozur diliyorum demisti

Teneke takip yollamislar, yasak demislerdi

O zamanlar uzulmustum ama bir sey demeye de korkmustum kus denecek diye
Niye şimdi o zaman bu riyakar tavır hayır ayrıca senden başka da örnek verenler oldu

Kendimi dürüstçe ifade etmem daha doğru olacaktır.

Fenerbahçe taraftarı olmam tepki görecektir diye gizli gizli takılırım demiştim. Ama adminlerin deneyimleri fazla olacak ki, hemen anladılar ve bunun sorun olmayacağını söylediler.

Ben sadece Fenerbahçe'yle ilgili konulara katılım sağlarım o sebeple düzeniniz asla bozulmaz.

Yalnız...bir Galatasaray lı bu yeni fenerli üyemiz ile tartışmaya girerek ceza yerse bir Galatasaray forumunda net tuhafıma gider.

" 1 ay ceza yedim Galatasaray forumundan"
- neden ?

" Fenerli ye mal mal konuşma dediğim için"

::)

Kendimi dürüstçe ifade etmem daha doğru olacaktır.

Fenerbahçe taraftarı olmam tepki görecektir diye gizli gizli takılırım demiştim. Ama adminlerin deneyimleri fazla olacak ki, hemen anladılar ve bunun sorun olmayacağını söylediler.

Ben sadece Fenerbahçe'yle ilgili konulara katılım sağlarım o sebeple düzeniniz asla bozulmaz.

Bu arkadaş hakkında soruşturma talep ediyorum. Türkçeyi bu kadar iyi kullanması, efendiliği FB'li olmadığının ve de 2. üyelik olduğunun göstergesi. Adminlere de yürümüş. Şüphelendim açıkçası.

Üst Alt