Deniz Türüç, Galatasaray'a Çok Yakın! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Türüç, Galatasaray'a faydalı olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    38
Gurbetci oyuncu dolu. Terim zevk mi aliyor Galatasaray kulubune para kaybettirmekten? Birak altyapida ki gencler kulubede beklesin. yetmiyorsa-bir iki tanede gurbetci takviyesi yaparsin. Illaki anadolu takimlarini zengin etmek zorunda miyiz?

seneye boşa çıkacak adamlara bonservis vererek kazıklanmayalım , buna 1-2 vedata 3-4 m. euro en fazla verilecek bonservislerdir

Altyapıdan kayda değer isim yok demek ki girişim yapıyoruz hoca olaya hakimdir verim almayı bilir ancak rakam ne kadar minimum olursa her transferde olduğu gibi Galatasaray'ımızın menfaatine.

Hızlı veya çalım atan birisi değil ama topa iyi vuran, çok iyi orta açabilen bir isim. Diagne eğer takımda kalacaksa iyi transfer olur..

Emre Akbaba transferinde dusuncem ne ise Deniz Turuc transferinde aynisi. Ne zaman izlesem daha cok anadolu takim oyuncusu izlenimi veriyor, buyuk takim icin yetersiz bence. Hiz yok, adam gecip tehlike yaratmak yok, sadece ortalari ve paslari iyi. Calim atamayan adamin biz de işi yok. Kanat oyuncu dedigin topu aldiginda basip gidecek.

Ulan bari bonservissiz yerli çöp alın.Ben Adem'e razıyım.Yeter ki namert Anadolu kulüplerini zengin etmeyin.

Yine takip etmediğim bir oyuncu arkadaşların yorumlarından yola çıkarak yazıyorum. Anladığım kadarı ile fark yaratan bir oyuncu değil. Konuşulan miktar doğru ise, o miktar ile fark yaratma potansiyeli olan alt liglerden veya Avrupa'dan Gurbetçi oyuncu alınamaz mı?

Bence fena oyuncu değil. Ayrıca bizim takımda ciddi fark yaratacak noktaları var. Birincisi duran toplarda iyi, ikincisi büyük takım oyuncusunun olmazsa olmazı kazanma arzusu var, üçüncüsü de sorumluluk almaktan kaçan oyuncu değil. Benim Emre Akbaba geldiğinden, sakatlığa kadar olan süreç boyunca umutsuzluğum buydu. Akbaba bana göre Türüç'e göre bir gömlek daha iyi oyuncu ama insani olarak biraz pasif ve saha içinde de takım geri düşerken ekstradan sorumluluk alan oyuncu değil görünümündeydi. İyi olan takıma Akbaba tarzı futbolcular seviye atlatır ama işler kötü giderken takımı sırtlayıp düştüğü çukurdan çıkartamazlar. Türüç de çok kötü bir Galatasaray bilhassa Avrupa arenasında sırtlayıp götürecek kalibrede adam değil ama hiç yoktan onu yapmak için gönüllü olabilecek bir oyuncu izlenimi verdi. Bu anlamda da yerli piyasasından alabileceğimiz 3-4 iyi isimden bir tanesi diye düşünüyorum. Umarım 2.5-3 milyon gibi bir bonservis bandında kulübümüze katılır.

Hadi Emre'yi Galatasaray taraftarı yaygarası koptu diye aldık ta bu hamlenin hiç bir mantığı yok. Ali koç'un vizyonuna yakışır bir hamle daha çok.

Üst Alt