Deniz Türüç, Galatasaray'a Çok Yakın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Türüç, Galatasaray'a faydalı olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    38
deniz_turucten_o_soruya_tepki_amaciniz_ne_1509451970_9459.jpg
Milliyet 'ten Nevzat Dindar 'ın haberine göre sarı kırmızılı iki ekip, 26 yaşındaki Deniz Türüç için anlaşmaya çok yakın. Kayserispor ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan milli oyuncu için Galatasaray'ın 3 milyon euro ödemesi bekleniyor.​
Geçtiğimiz günlerde TRT Spor' a konuşan Hikmet Karaman, Deniz Türüç'ün büyük bir takıma transfer olmak istediğini ve bu transferin kulübü mali açıdan rahatlatmak için önemli olduğu söylemişti.​
2018-19 sezonunda 26 lig maçına çıkıp 3 gol ve 5 asist ile oynayan Deniz Türüç, Kayserispor'a 2015 yılında Hollanda'nın Go Ahead Eagles takımından transfer oldu.​

ne gerek var ya yerli rotasyonunu yiyim bu saçmalık sadece bizde var herhalde
Ilk 11imiz full yabanci. Esameye 12 yazabiliyosun. Kimi sokacaksin oyuna ? Yerli rotasyon şart. Bunun icinde alınabilecek en iyi oyuncu Deniz. Diğer ihtimaller Yusuf ve Adem. Sen bilirsin. Diğer takimlarin 11lerinde yerli olduğu icin cok ihtiyaç duymuyorlar rotasyon oyuncusuna

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neyse artık maliyete falan takılmıcam. Vur geç kötünün iyisidir, en azından iyi duran top kullanıyor

14 yabancı mevzusu varken yediğimiz kazık buysa 6 yabancıya düşünce neler göreceğiz düşünüp düşünüp alayına küfür ediyorum.

Ben daha dogru düzgün anadolundan aldimiz yerli yabanci futbolcunun bize yaradini görmedim. Sonucta sen anadolu takimlarina karsi daha rahat oyniyabiliyorsun, büyüklere karsi kapaldiklari gibi kapalmiyorlar ama büyük takima gelince isler cok farkli oluyor orda bos alan buluyorsun bize gelince kapali defans.

onun icin ben sahsen böyle transferlere karsiyim, ha seneye bedava alma ihtimalin olduna göre 3 milyon dan cok daha az bir teklif verirsin baktin kayseri vermiyor devre arasi oyuncu ile anlasir devre arasi ucuza getirirsin, yada sezon sonu bedava. yok artik bir yil kontrati kalmis oyunculara tonca para gömmek

Yav abi çöp bu adam neden milyon euro veriyoruz yahu gerçekten Özer Hurmacı'yı filan alsak hiç fark olmaz aralarında cebimizde para kalır üstelik.

bizim transferler sıcak soğuk oyununa döndü iyice.

Deniz gelecek mi ? sıcak sıcak sıcak

Banega nerede? soğuk soğuk soğuk

Üst Alt