Deniz Türüç: "Her futbolcunun hayali Fatih Terim gibi bir teknik adamla çalışmaktır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Türüç: "Her futbolcunun hayali Fatih Terim gibi bir teknik adamla çalışmaktır"

yerlilerde eli ayağı düzgün oyunculara 4-5 milyon gibi rakamlar çok değil arkadaşlar. bize kaliteli yerlide lazım. transfer şans işi tutar veya tutmaz orası bilinmez.

Yerli oyunculara fazla para verilmesini desteklemem mümkün degil ancak takviyeye ihtiyacimiz oldugu da biliniyor reis. Özellikle 2019'da sözlesmesi bitecek oyuncularla simdiden anlasmak lazim, sözlesmesi bittiginde en kötü bedava aliriz o oyunculari. O oyuncularin kulüplerine de simdi satmazsaniz seneye bedava aliriz deriz. Bayern Münih takir takir aliyor böyle alman futbolculari.

Nuri Sahin, Gökhan Töre, Emre Akbaba, Berke Özer, Ömer Ali, Ömer Bayram, Kaan Ayhan, Aytac Sulu, Efecan Karaca, Sadik Ciftpinar ve Gökhan Degirmenci gibi oyuncularin sözlesmesi 2019'da bitiyor. Söyle 2 milyona falan Akbaba'yi almak iyi olurdu. Surada isimize yarayacak bir kac oyuncu var.

1.5 ay sonra serbest kalacak Oguzhan, Soner Aydogdu ve Kenan Karaman da var. Kurnaz olup küme düsecek takimlarida didik didik etmek gerekir. Burada Osmanli'dan Serdar ve Musa göze batiyor. Ben Musa'yi cok begeniyorum, kesinlikle alinmasi gerektigini düsünüyorum. Serdar Aziz ve Sinan disinda hicbir yerli oyuncu kalmamali takimda. Gencler'den de konusunu actigim Rahmetullah'i alabiliriz alt yapiya, o oyuncunun üzerinde durulursa büyük futbolcu olur.

Ya Murat insan utanir Sadik, Efecen, Aytac, Gökhan Töre. Soner gibi adamlari önerirken. Bunlarin eti ne kemigi ne. Bize ne faydalari dokunacak.

Ancak maas bütcesinde ve kulüpte bos yere yer kaplayacaklar. Gökhan Töre öldü mü kaldi mi belli degil. Besiktas'in artiklarini alacak kadar düsmedik herhalde. Karaktersiz mafya bozuntusu herifi önermene sasip kaldim.
Terim bazılarını ister bence genel anlamda kim varsa yazdım ayırt etmeden. 2 yerli dışında oyuncumuz yok zaten. 7-8 tane aldırır.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben de biliyorum yerli futbolcumuzun olmadığını.

Ama illa yerli diye de gereksiz adamları almaya gerek yok. İllaki yerli alacaksak bunlar genç ve yetenekli olmalı böyle nr idüğü belirsiz yetersiz adamlara yer olmamalı artık bu kulüpte sırf yerliler diye.

sent via GSC

HER GALATASARAYLININ DA HAYALİ 16 SENE SONRA İLK DEFA SENİN GİBİ YETENEKLİ GÖRÜNÜMLÜ GEBEŞLER OLMADAN VE KAZIKLANMADAN YENİ BİR SEZONA GİREBİLMEK; DEYYUS YALAKA SENİ UZAKTA OYNA GİT BEJEKEYE!!!

HER GALATASARAYLININ DA HAYALİ 16 SENE SONRA İLK DEFA SENİN GİBİ YETENEKLİ GÖRÜNÜMLÜ GEBEŞLER OLMADAN VE KAZIKLANMADAN YENİ BİR SEZONA GİREBİLMEK; DEYYUS YALAKA SENİ UZAKTA OYNA GİT BEJEKEYE!!!

Sorunun ne anlamiyorum acikcasi. Biraz sakin ol yav.

Ben de karsiyim böyle transferlere belki de su forumda en cok karsi olan adamimdir ama surada adama hakaret etmenin sebebi ve lüzumu nedir. Haberin dogru olup olmadigi bile muamma. Her transfer dönemi onlarca böyle haber cikiyor. Hadi dogru olsa bile yav he he deyip gec ne olacak yani.

Sirf Deniz özelinde demiyorum, Musa konusunda da ayni laflari ediyorsun. Bokunu cikarmamak lazim.

Sorunun ne anlamiyorum acikcasi. Biraz sakin ol yav.

Ben de karsiyim böyle transferlere belki de su forumda en cok karsi olan adamimdir ama surada adama hakaret etmenin sebebi ve lüzumu nedir. Haberin dogru olup olmadigi bile muamma. Her transfer dönemi onlarca böyle haber cikiyor. Hadi dogru olsa bile yav he he deyip gec ne olacak yani.

Sirf Deniz özelinde demiyorum, Musa konusunda da ayni laflari ediyorsun. Bokunu cikarmamak lazim.
Üstat bu asparagas haber olamaz zira alıntı yapılmış yani bu sözü söylemiş...Eee bu sözü söylediyse cehennem hayatına razı olacak bıktık borçlardan biz tokadımızı atalım da testi kırılmadan önce ne olur ne olmaz...

Ülke içerisinde artık Türk Lirası dışında bir parayla transfer yapmak, sözleşme yapmak enayiliktir. 3 büyük takımın anlaşıp bu konuda karar alması lazım. Gerekirse alt yapıdaki çocuklar oynatılmalı Türk kontejanından. Anadolu takımları da fahiş fiyatlarını gidip Avrupa takımlarına çekebiliyorlarsa çeksinler.

işte bu tip topçulara mecbur olmamak için altyapı iyi çalışması gerekiyor ...
Aynen ki elimizde iyi bir jenerasyon var gayet de güzel 10 kişilik yedek kulübesinde otururlar hem 20 yaş altılar hem de bedavalar...Her çıkan böylesi habere hücum etmeliyiz ki her platformda adamlar tırssın bir daha şanlı galatasaray armasını taşımaya niyet etme cüretini kendilerinde göremesinler, hürmetler...

bence Emre Çolak is loading....
Bugünü hatırlayın..
Gayet de memnun olurum. Emre Akbaba' dan da, Deniz' den de kaliteli ve ihtiyaç duyduğumuz özelliklere sahip bir futbolcu. Yanlış hatırlamıyorsam sadece 2 yaş büyük bunlardan. Ve maliyeti çok daha az olacaktır, 1 m Euro serbest kalma bedeli varmış.

Zamanında en çok eleştirenlerden biri olarak söylüyorum ama ismi geçen diğer adayların hepsinden daha iyi olduğuna eminim; bulunanın iyisi ve ucuzu; bize de öylesi lazım, mali durum-FFP vs nedeniyle. La Liga' da ciddi gelişim göstermişti geçen yıl.

Üst Alt