GSC Haber Deniz Türüç Transferi Rafa Kalktı

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör

Deniz Türüç & Galatasaray flörtünde yeni gelişmeler yaşandı.

Kayserispor'la 1 yıl kalan sözleşmesini uzatmama kararı alan Deniz, kendisini isteyen sarı-kırmızılı kulüple masaya oturdu ancak talep ettiği para ile dudak uçuklattı.

Birçok takımın transfer listesinde bulunan 26 yaşındaki gurbetçi futbolcu, Galatasaray'dan senelik 2 milyon Euro istedi.

Sözleşmesinde '10 milyon Euro'ya serbest kalır' maddesi bulunan Deniz Türüç için Kayserispor'un son fiyat olarak 4 milyon Euro bonservis bedeli belirlediği öğrenildi.

Galatasaray cephesi yüksek bonservisi ve yıllık ücreti nedeniyle Deniz transferinde bekleme kararı aldı.

Kanat ve 10 numara olarak oynayabilen Deniz Türüç'ün fiyatının düşmesini bekleyecek sarı-kırmızılı kulüp, geçen yaz Emre Akbaba'da olduğu gibi transfer döneminin bitmesine az bir zaman kala son hamlesini yapacak.

Sabah

Hakan Duztepe

Aslan Üye
Hahaha ulan adama bak yav

Sen kim 2m euro almak adam kim, 900.000 verirsek sukur et.

Mert Akman

10 Numara!
Alınırsa emre akbaba 2 olur.Yabancı sınırı gelecek diye elin çöplerine para saçmayalım artık.Alman liginde bir sürü yetenekli gurbetçi var onlara yönelmek gerekir.

Fahri Aksoy

Tecrübeli Üye
Türüç'ün 2 milyon isteyeceğini zannetmiyorum. Kendisine ihtiyacımız olduğunu hiç zannetmiyorum. Bu gibi oyuncu gurbette çok. İstesek rahat 5-6 tane buluruz. Kayseri'nin istediği 4 milyona.

Ama Abdürrahim Kayseri'ye 4 milyonu verir mi? Verir valla, hiç bakmaz.

Abdurrahman Oğuz

Parçalı Üye
Türüç'ün 2 milyon isteyeceğini zannetmiyorum. Kendisine ihtiyacımız olduğunu hiç zannetmiyorum. Bu gibi oyuncu gurbette çok. İstesek rahat 5-6 tane buluruz. Kayseri'nin istediği 4 milyona.

Ama Abdürrahim Kayseri'ye 4 milyonu verir mi? Verir valla, hiç bakmaz.
İstesede veremez FFP var.

Halil Tolga

Tecrübeli Üye
Yahu bizim Onyekuru 800 bin Euro mu almisti? Yok 2 milyon verirsin bu sefer gondernek istesen gitmeyecekler.

Üst Alt