deniz türüç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

deniz türüç

İzledim ama bizde Fatih Terim var öyle bir noktaya çıkarır ki hem Deniz hem Emre ikisi de gelse fark etmez adam Donk ve Selçuğu öyle bir noktaya çekti ki bu oyuncuları neler yapar kim bilir hangisi ucuzsa o alınmalı :D

Terim konusu farklı oraya girmeyelim :) Cl'den gelicek parayı güzel değerlendirmek lazım çok fazla eksik var emreye 5 6 falan versek mesela işin içinden çıkamayız

Terim konusu farklı oraya girmeyelim :) Cl'den gelicek parayı güzel değerlendirmek lazım çok fazla eksik var emreye 5 6 falan versek mesela işin içinden çıkamayız
4 m euro belki kabul edilebilir bir rakam olacaktır daha fazlası verilmez bu konuda dik durmalıyız yok 5 m euro yakın diye 1 m euro fazla verirsek o zaman bu işin içinden harbiden çıkılmaz çünkü ona 1 buna 2 fazla derken kulüp ekstra maliyetlere girer.

Türkiye'de göz önünde olan tek bir yerli oyuncu var bizim gibi büyük takımın seviyesinde oynaya bilecek oda trabzonda okay. Fernando varken de ancak yedek olur oda.

Freiburg da çağları çok beğeniyorum ama çok pahalıdır.

Türkiye'de göz önünde olan tek bir yerli oyuncu var bizim gibi büyük takımın seviyesinde oynaya bilecek oda trabzonda okay. Fernando varken de ancak yedek olur oda.

Çağlar 30 m euro'ya sene sonu Arsenal'e gidecek gibi gözüküyor şimdiden haberler arttı bir de %30 pay Altınordu'ya gelecek ki o da 9 m euro gibi bir para yapıyor cidden bu Altınordu'yu tebrik etmek gerekiyor. Cengiz'den 5 m euro kazandılar bir de Çağlar'dan 9 m euro dersek yakın zaman da süperlig'e doğru emin adımlarla geleceklerdir.

Çağlar 30 m euro'ya sene sonu Arsenal'e gidecek gibi gözüküyor şimdiden haberler arttı bir de %30 pay Altınordu'ya gelecek ki o da 9 m euro gibi bir para yapıyor cidden bu Altınordu'yu tebrik etmek gerekiyor. Cengiz'den 5 m euro kazandılar bir de Çağlar'dan 9 m euro dersek yakın zaman da süperlig'e doğru emin adımlarla geleceklerdir.
Geldikleri gibi giderler kulüp politikası değişmezse. Yabancı oyuncuları almıyorlar hiç bir şekilde. Super lig kalitesi ptt ye benzemez. Sadece yerliler ile bir bilemedim iki sene ligde kalırsın sonra düşersin.

İspanya gibi yapmalıyız aslında. Galatasaray b takımı kurup ptt ye kadar çıkartıp alt yapıdan oyuncuları orada oynatmak gerekir iki üç sene boyunca.

Alt yapı liglerinde bakıyorsub, alt milli takımlara bakıyorsun hepsi bizim oyuncular ile ağırlıklı dolu ama işte kaybolup gidiyorlar A takım yaşlarına yaklaştıkça. Kiralık vermeyi de beceremiyoruz. Gidip alt lige veriyoruz oyuncuların çoğunu ama orada da çoğu yedekte sürünüyor. Arda bile şansı ile parladı kiralandığı takımda oynaya bildiği için.

Bizde ki sorun Alt yapının seviyesi değil kesinlikle okadar. Asıl sorun A takıma monte edemiyoruz yetenekleri maalesef.

Bugun hazirlik macinda canli yakindan izleme firsatim oldu. Eger bir 'oyun kurucu' arayan bir takim varsa yerli oyuncu olarak bu gorevi ustlenebilir, top kontrolu iyi cunku, teknigi ve paslari iyi, bileklerine hakim. Duran toplara da iyi vuruyor. Ama tripleri olan bir oyuncu, el kol hareketlerini itici buldum. Kendisini cok iyi buluyor, ozguveni olmasi iyi bir sey ama abartmaya kalkinca hos olmaz. Buyuk takimda kalici olamaz bu triplerden vazgecmezse. Zaten 10 milyon euro istedikleri surece bir yere transfer de olmaz.

Üst Alt