Deniz Ündav Türk Milli Takımından Teklif Almadığını Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Ündav Türk Milli Takımından Teklif Almadığını Açıkladı

IMG_0911.jpeg

Ünlü rapci KC Rebell ile birlikte yaptığı Twitch yayınında „Türk Milli takımından teklif aldın mı?” Sorusuna Ündav’ın yanıtı:

“Hayır Türkiye tarafından teklif almadım. Stefan Kuntz ile ufak bir görüşme yaptım bu görüşmenin ardından 2-3 hafta sonra kendisi Milli takımdan kovuldu. Ondan kısa bir süre sonra Hamit Altıntop ile Milli takim konusundan bağımsız bir görüşmem oldu. Ardindan sonra Nagelsmann beni aradı ve böylelikle kararım Almanya oldu. Kararımı çok çabuk ve doğru verdiğimi düşünüyorum“

Ooo çok forvetimiz varmış gibi ilgilenmemişiz...

Adaşımın postundan sonra almadığımız iyi olmuş bilmiyordum

Her kürdüm diyen PKKlı mı oluyor?
Başka bir vukuatı olmadıysa çok saçma buluyorum bu anlayışı. Her Yunan Türk düşmanı da değil mesela.

bundesliganın önde gelen forvetiyse ne olursa olsun alacaksın çağıracaksın arkadaş. kürt diye çağırmamak saçmalık.

Her kürdüm diyen PKKlı mı oluyor?
Başka bir vukuatı olmadıysa çok saçma buluyorum bu anlayışı. Her Yunan Türk düşmanı da değil mesela.

Yakan akrabalarin Facebook hesaplarina bakmalisin. Isim olarak Undav, sehir olarak ya alman sehiri Varel yada Achimi verdiginde zaten bulunuyorlar.

Resimlerde ve likelarda YPG, PKK, Sehid namirin, free Kurdistan gibi seyler var.

Tabi bu kendisininde öyle biri oldugunu kantilamaz, ama yakin akrabalarinin xogu böyleyse, Milli Takimin bhndan uzak kalmasi bana tuhaf gelmedi.

Şerefli beşiktaş

armasında Türk bayragı olan takımla adı cıktıgı icin mi bu acıklamaları yapmıs bu?

Yakan akrabalarin Facebook hesaplarina bakmalisin. Isim olarak Undav, sehir olarak ya alman sehiri Varel yada Achimi verdiginde zaten bulunuyorlar.

Resimlerde ve likelarda YPG, PKK, Sehid namirin, free Kurdistan gibi seyler var.

Tabi bu kendisininde öyle biri oldugunu kantilamaz, ama yakin akrabalarinin xogu böyleyse, Milli Takimin bhndan uzak kalmasi bana tuhaf gelmedi.
Yakın akrabaya bakarsak hiçbir kürt milli takım forması giyemez o zaman🤣

Kürt olması sorun değil tabiki , geçmişte milli takımı reddetmesi sorun.

Ama isterse kolpadan bi röportaj ayarlanır çıkar 2 özür dilerim yanlış anlaşıldım falan der unuturuz biz de... milletçe omurgasız olduk malum.

Üst Alt