Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi"

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

3830u.jpg

Antu kafası dedikleri bu olsa gerek :lol:

Gerizekalılık budur başka bir şey değil. Galatasaray Denizliye para verecek, Denizli gidip Malatya' lı oyuncuları alacak. Denizli' nin kümede kalması garanti altına alınmış olacaki ve bu durumda rehavet yaşayan takım Denizli olmayacak? Benim takımımın ligte kalması garanti olursa ben neden bir tarafımı yırtayım. Kaç yaşına gelmişsin bugüne kadar hiç mi duymadın amacı olmayan takımların maçlara fazla asılmadığını? B.k atacağım diye bu kadar çok saçmalanmazki aga. Acaba söylediklerine kendisi inanıyor mudur? Bu sakın kendi kendine gider yapan salak olmasın :)

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

Ali İpek konuştu işte.Şimdi ne yapacaksın azizim? :asd:

Malatya baskani ve yusuf simsek'in konusmalari nerde bulabilirilm?

nasil lube kaltagi bizi sikayet ettiyse, Galatasarayli birisi de sunlari sikayet etsin 2006 olaylari hakkinda

aziz yıldırım bosuna demiyor denizlide bisey döndu diye kendileri sike yapmaya calısmış becerememişler bide bize laf atıyor utanmadan

Gerizekalılık budur başka bir şey değil. Galatasaray Denizliye para verecek, Denizli gidip Malatya' lı oyuncuları alacak. Denizli' nin kümede kalması garanti altına alınmış olacaki ve bu durumda rehavet yaşayan takım Denizli olmayacak? Benim takımımın ligte kalması garanti olursa ben neden bir tarafımı yırtayım. Kaç yaşına gelmişsin bugüne kadar hiç mi duymadın amacı olmayan takımların maçlara fazla asılmadığını? B.k atacağım diye bu kadar çok saçmalanmazki aga. Acaba söylediklerine kendisi inanıyor mudur? Bu sakın kendi kendine gider yapan salak olmasın :)

sacmalık şurda denizli kendini garantiye aldı diye son 17 dk uzayan macta fener yense ne olacak bu sefer galatasaray istedigini alamamış olcak bosuna konusuyor hala pislik bulastırmayaa calsıyorlar bide aynı programı izleyen fenerliler selcuk derelinin acıklamalarına niye bişey yazmamışlar acaba merak ediyroum senes erzik fenerbahceli yöneticlerin yanından selcuk dereliyi aramıs mactan 2-3 gun önce fenerbahceliler buna da ceavp versin

Ahmet Cakar'in komplosu su sekilde.

GS Denizli'yi FB ile sike anlasmasi yapip sonradan vazgecmeye tesvik ediyor ve bu arada malatya'yi baglayacagina soz veriyor.

1 trilyonluk dava ahmet cakara oyle koymus ki anca bu sekilde gs'ye baglayabilmis.

Beyler bu nasil bir sike bee.

Ahmet Cakar'in komplosu su sekilde.

GS Denizli'yi FB ile sike anlasmasi yapip sonradan vazgecmeye tesvik ediyor ve bu arada malatya'yi baglayacagina soz veriyor.

1 trilyonluk dava ahmet cakara oyle koymus ki anca bu sekilde gs'ye baglayabilmis.

Beyler bu nasil bir sike bee.

iş teşvikden cıktı şikeye girdi...nerden tutarsan tut fb cıkıyor:D

Ahmet Çakar iyi saçmaladı orada.Bizim nasıl kar ettiğimizi anlamadım izlediğimden beri.

Ahmet Çakar iyi saçmaladı orada.Bizim nasıl kar ettiğimizi anlamadım izlediğimden beri.

Ben Ahmet Cakar'in anlatmak istedigi formulu anladim, ama bayagi bir dusunmek zorunda kaldim, bir onceki post da yazdim.

Akil alir gibi degil artik medya'nin tek derdi GS'yi bu isin icine cekmek olmus.

Medyada yer bulamamasına şaşmadık

----

Ben Fenerbahçe kadar sığ bir camia görmedim;

" Biz UEFA kupası kazanırız " " Tesadüfi " derler...Ama " Çalışıp sizi o konuda geçmeliyiz " demezler...

" 30 Yıldır Türkiye Kupası kazanamıyorsunuz deriz " " Önemli bir kupa değilki " derler...

" Bizde sizi 7-0 yenmişiz deriz " " Olsun biz sizi 6-0 yendik " derler...

" Siz şike yapmışsınız deriz " " Herkes yapıyor " derler... Ama " Hayır biz temiziz " demezler...

Üst Alt