Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi"

Biraz önce Beyaz tv ye katılıp 2006 da malatyasporun düşmeyi garantiledikten sonra Fenerbahçe tarafından maçı bırakmaları istendiğini söylemiş

Biraz önce de Selçuk Dereli bağlanıp

'sayın şenes erzik,bayram seyran değil beni ev telefonumdan(cebi kapalı) fenerbahçe yöneticileri yanından arayıp maç için başarılar diledi,bundan rahatsızlık duydum' demiş

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

onu ekşiye yazayan benim.baglandı kulagımla duydum aynen bunu dedi:)

Cevap: Denizlispor Eski başkanı Ali İpek: "2006'da Fenerbahçe maçı bırakmamızı istedi

Bu aciklamalara sasiran var mi ? FB yaklasik 10 senedir bunu yapiyor.

Araştırılsın araştırılsın :(

Bu olay da döndü Fener'e patladı :D

FB bu liglerin en pislik takımı ve hala kendilerini bu pislikleriyle tarif etmeye çalışıyorlar..

Allah belalarını veriyor ve verecek... Daha beter olacaklar buna canı gönülden inanıyorum. İlerleyen zamanlarda arkalarında duran taraftarları da arkalarından çekilecek. Çok kötü olacaklar çok... Acısı çok kötü çıkacak hereyin...

bkz:kendi kazdığı kuyuya düşmek

Biraz önce Beyaz tv ye katılıp 2006 da malatyasporun düşmeyi garantiledikten sonra Fenerbahçe tarafından maçı bırakmaları istendiğini söylemiş

Biraz önce de Selçuk Dereli bağlanıp

'sayın şenes erzik,bayram seyran değil beni ev telefonumdan(cebi kapalı) fenerbahçe yöneticileri yanından arayıp maç için başarılar diledi,bundan rahatsızlık duydum' demiş

Bizi sokmaya çalıştıkları bokta kendileri zaten yüzüyormuş desene :) Manipülasyonun bu kadarı yani...

kendi pisliklerini kendi pislikleriyle örtmeye çalışan başka bir gerizekalı camia yoktur:D

Benim beklediğim bir kaç bomba daha var biri 2001 deki 4-3 lük Antep diğeri 2004 teki 3-1 lik fener bjk maçıdır :D Şu 10 yılda battıkları bokun haddi hesabı yoktur Ünal Aysal'ın dediği gibi bizim böyle aşağılık geleneklerimiz yoktu olmayacakta

Adamlar resmen sikeyi endirekt yoldan yapmislar, Malatya'yi düsürüp böylece Denizli'nin maca asilmamasini saglamak istemisler. Vay be. Kim bilir o konfetilerin atilmasini da FB'liler istemistir.

a) denizlisporun maçı aynı anda başlayan diğer maçlardan geç bitsin ve küme düşüp düşmeyeceği belli olsun diye konfeti yağmuruna tutuldu. malatyasporun yenilmesi durumunda denizlisporun maça asılmaması psikolojik olarak sağlandı

soru: bu kimin menfaatine?

b) malatyaspor küme düşsün diye çek futbolcuları menajerleri vasıtasıyla satın alındı. böylece malatyaspor küme düşürülecek. ve denizlisporun ligde kalması garanti altına alınacak

c) denizlispor maçında atılan konfetiler maçın tehir edilmesine sebep oldurulabilir ve böylece denizlispor hükmen mağlup sayılabilirdi.

d) uefa asbaşkanı maçın hakemini fb li yöneticilerin yanında iken arayıp konuşuyor( selçuk dereli açıkladı beyaz tv de)

e) denizlisporun küme düşmemesi garanti olduktan sonra fb li yöneticiler yeter artık asılmayın maça demişler ( ali ipek açıkladı beyaz tv de)

soru: bu kimin menfaatine

bu 5 maddeyi okuduktan sonra eğer ortada gs tarafından bir şike varsa açıklıyorum

şikeyi fb li topçulara yaptık

yersen!!!

yavuz hırsız yine fb

arkadaşlar ben duşa girmiştim neler oldu kısa özet geçermisiniz malatya ne yapmış ne etmiş kim kimi dürtmüş:D

a) denizlisporun maçı aynı anda başlayan diğer maçlardan geç bitsin ve küme düşüp düşmeyeceği belli olsun diye konfeti yağmuruna tutuldu. malatyasporun yenilmesi durumunda denizlisporun maça asılmaması psikolojik olarak sağlandı

b) malatyaspor küme düşsün diye çek futbolcuları menajerleri vasıtasıyla satın alındı. böylece malatyaspor küme düşürülecek. ve denizlisporun ligde kalması garanti altına alınacak

c) denizlispor maçında atılan konfetiler maçın tehir edilmesine sebep oldurulabilir ve böylece denizlispor hükmen mağlup sayılabilirdi.

d) uefa asbaşkanı maçın hakemini fb li yöneticilerin yanında iken arayıp konuşuyor( selçuk dereli açıkladı beyaz tv de)

e) denizlisporun küme düşmemesi garanti olduktan sonra fb li yöneticiler yeter artık asılmayın maça demişler ( ali ipek açıkladı beyaz tv de)

soru: bu kimin menfaatine

bu 5 maddeyi okuduktan sonra eğer ortada gs tarafından bir şike varsa açıklıyorum

şikeyi fb li topçulara yaptık

yersen!!!

yavuz hırsız yine fb

100 fb liye sor yemin ediyorum 99 u Galatasaray ın lehine der:D

16 dk uzatıldıki Malatya önceden düşmeyi garantilesin Denizli maçı bıraksın sonra da ben Galatasaray'a nasıl bok atarım , bu konunun mutlaka gündeme getirilmesi lazım Aziz birde bu konuyla ilgili ifade versin bakalım

Beyler mutlaka bu videoyu bulmalıyız

Denizlispor maçı diyip ötüp duruyorlar bizimde elimizde olsun bu videoyu gösteririz :D

Üst Alt