Denizlispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

tempolu bir 11 tercih edilmiş bu iyi.

bekler gerekli ofansif katkıyı verirse takım ve dolayısıyla falcao pozisyon üzerine pozisyon bulacaktır.

10’unda 45 dk oynadı, 11’inde 45 dk oynadı. 15’inde 90 dk oynadı. 19’unda 11 başlıyor.

Ne oyuncusu olursa olsun. Kaslar tam hazır olmadan, maç temposunu yüklemeden 9 gün içinde bu kadar dk alması sıkıntılı. Sağlık önemli!

Haklisin saglik önemli. O konuda karsi görüste degilim zaten. Ama bu son düzlükte en yetenekli adamlarla maclari erken koparmak istiyor hoca artik.

Seri kesinlikle formayi haketmiyor omer de haketmiyor belhanda bile seriden fazla forma hakediyor ama sanirim belhanda ya mobing yapiliyor

Terimi severim ama yaptigi bencede yanlis seri ve omer bu takimin 11 oyuncusu hayatta olamaz bu seneye gecelim onumuzdeki sene icin hazirlik yapalim ligte bizden hazir kondisyonu iyi en az 3 4 takim var ilk ucu basari sayarim

İlk 11 in iç açıcı olmadığı kesin ama bugünün sorunu değil, mevcut şartlarda itiraz etmem. Kadro bu haliyle kalırsa sezondan ümidimi keserim; çok ciddi takviyeler lazım, giden yok, zaman daraldı, bilmiyorum nasıl olacak?..Hayırlısı olsun...

Ömer haketmiyor değil,sol açık oynamayı hak etmiyor. Adamı ilk 11 e sokan performansı ortasahada 8 numara gibi dikine gidip ortadan alan açması. Sol açık oynayıp da daha 1 maçta katkı sağladığını görmedik. Serinin yerine ömer,solda da jesse ya da adem büyük olması lazımdı.

Sekidika ilk 11 başlar diye düşünüyordum.

Ama yine de fena bir 11 değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taylan'ı skoru alırsak 2. Yarı hamle oyuncusu olarak düşünmüş Seri yerine , mantıksız da değil. Seri skora direk etki edebilecek oyuncu sonuçta. 2 yarı herhangi birinin yerine Seri'nin girmesindense, Seri yerine Taylan'ın girmesi skoru almışsak oyunu tutma acısından daha mantıklı görünüyor.
Emre'de hamle oyuncusu olarak düşünebilirdi ama henüz tam hazır mı değil mi biz bilemeyiz. Tüm hafta onunla çalışmış teknik ekip bilir. Demek ki hazır.
Saygı duyulması lazım tercihlere.

Fegholi' nin niye hiç sol kanatta denenmediğini anlayamıyorum, kendisi mi istemiyor acaba?..Sıfıra inip orta açmaktan çok içe dönmeyi tercih eden, orta saha özellikleri gelişkin, iyi şut atabilen sağ ayaklı biri olarak sol kanatta çok daha etkili olabilecek bir oyuncu profili olarak görüyorum kendisini...

Üst Alt