Deportivo'dan Emre Çolak Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deportivo'dan Emre Çolak Kararı!

884420.jpg

Seneye 2. Lig'de mücadele edecek olan Deportivo La Coruna, aralarında Emre Çolak'ın bulunduğu önemli isimleri kadroda tutmayı planlıyor.

İspanyol basınında yer alan habere göre; gelecek sezon 2. Lig'de mücadele edecek olan Deportivo, şimdiden gelecek sezonun hazırlıklarına başladı.Takımda kiralık olarak forma giyen Valverde, Bakkali, Lucas Perez ve Adrian'ın, bonservislerini elinden bulunduran kulüplere geri döneceği kaydedildi.

Deportivo'nun; gelecek sezon için takım için büyük önem taşıyacağını düşündüğü isimleri ise kadrosunda tutmak istediği vurgulandı.

Fede Cartabia, Pedro Mosquera, Emre Çolak, Schar ve Luisinho gibi oyunculara teklifler olduğu ancak bu oyuncuların kulübe olan bağlılıklarını gösterdiği ve Deportivo'nun bu isimleri elinde tutmayı umduğunun altı çizildi.

Teknik direktör Clarence Seedorf ile yola devam edilip edilmeyeceğinin ise yeni sportif direktörün belli olmasından sonra netleşeceği belirtildi.

Ajansspor

Ne kadar doğru bilmiyorum ama Twitter da görmüştüm Emre nin "eğer Depor ligden düşerse 1 Milyona gidebilir" diye opsiyonu varmış kontratında güya.

sent via GSC

Mehmet Özcan: "Emre Çolak'ın Deportivo'da 1M€'ya serbest kalma bedeli var. Krasnodar'dan teklif aldı. Fatih Terim gel derse, hayır demez"

Ispanya da takip etmedim ama takımında oynadıgına gore mental ve fizik olarak daha iyi durumda oldugunu dusunuyorum. Teknik kapasitesi zaten cok iyiydi. Gelirse her turlu faydalı olur..

Ayrıca Emre Mor ve Emre Akbaba da takıma kazandırılmalıdır.

Seneye 3 Emreli bir takım izlersek sasırmam..:))

Ispanya da takip etmedim ama takımında oynadıgına gore mental ve fizik olarak daha iyi durumda oldugunu dusunuyorum. Teknik kapasitesi zaten cok iyiydi. Gelirse her turlu faydalı olur..

Ayrıca Emre Mor ve Emre Akbaba da takıma kazandırılmalıdır.

Seneye 3 Emreli bir takım izlersek sasırmam..:))

Sırf anadolu takımlarıyla oynatıcaz diye 3 ünü birden almaya gerek yok cl ve derbi kaldıramaz 3 üde.

Takımda Turk statusunde oynayacak oyunculara da ihtiyaç var.. Hep yabancı olmaz. Su an Serdar dışında oynatılacak adam yok. Ben gelsinler ilk 11 oynasınlar da demiyorum. Yedekten de takıma katkı verebilirler. Bizim bench çok zayıf ..

Hocam ben farklı birşey demedim de beleş değil bunlar para yok kulüpte oyuncu satmadan almak zor 3 ünü birden hele hiç alamayız anca birini alırız bunların.

Ha olurda ereni, tolgayı falan satarsak o zaman 2.sinide alabiliriz mor ve akbaba olur mesela bunlar çolak yinede gelmesin.

Hocam ben farklı birşey demedim de beleş değil bunlar para yok kulüpte oyuncu satmadan almak zor 3 ünü birden hele hiç alamayız anca birini alırız bunların.

Ha olurda ereni, tolgayı falan satarsak o zaman 2.sinide alabiliriz mor ve akbaba olur mesela bunlar çolak yinede gelmesin.

Bu 3 oyuncu da Milli oyuncu.. 3 ununde farklı ozellikleri var.. Kaan Ayhan ile beraber bu 3 oyuncu gelsin isterim.

Emre Colak da 1m € konusuluyor.. Oyleyse sorun olmaz. Emre Mor opsiyonlu kiralanır. E. Akbaba da takımı kume duserse (kontratı 2019 da bitiyor diye biliyorum) takas + 1-2 m€ ya biter diye dusunuyorum.

Emre Colak'ı biliyoruz zaten. Medyadan takip ettiğim kadarıyla diğer 2 Emre de Bizim takımın sempatizanı .. Dolayısıyla tercih edecekler ve ucret konusunda zorluk çıkarmıyacaklardır diye dusunuyorum..

Boyle olursa bench kuvvetlenir.. Hatırla 2-3 hafta once ben "Fatih Hoca hala Yasin ve Eren'den medet umuyor" diye yazmıştım. Ve bircok kişi beni eleştirmişti.. Boylece takım gençleşir ve güçlenir.

Türk, altyapıdan adam yok gelmesin diyonuz.
Türk pasaportlu azıcık iyi olan adamlara 5m çekiyolar hemen.
1m’a gelecekse düşünülmemeli.

Küme düştükten sonra da taraftarlı fotografını atmış mı bu esenler apaçisi. Hadi ait olduğun yer ispanya segunda liginde başarılar.

Üst Alt