Derbi Havasına Girdim! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Havasına Girdim!

Yerlerde sürünsek de, rezalet futbol oynasak da, futbolcularımız beş para etmese de, antrenörümüz kör olsa da, yarınki maç bambaşkadır, bir kere o maçın havasına girerseniz hiçbirşey önemli olmaz ;

Sahada o ''vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı'' o ''malum'' renklere karşı gelince, içimdeki bütün endişeler, umutsuzluklar yerle bir olur, düdüğün çalmasıyla birlikte tek bir düşünce aklımda belirir, galibiyet.

3 puan için galibiyet değil,

Ezeli rakibi şampiyonluktan etmek için galibiyet değil,

Galatasaray fenerbahçeyi mağlup etti yazması için, o zevki tadabilmek için, ertesi gün yüzlerdeki o ifadeyi görebilmek için galibiyet, kendini herşeyin, bütün kuralların üzerinde gören bir camianın yüzüne gerçekleri tokat gibi vurmak için galibiyet.

Ben havaya girdim arkadaş...

Cevap: Koymuşum taktiğine,puan cetveline,antrenörüne,Derbi Havasına Girdim!

Icim rahat etmiyor

Fenere koy

mayinca

Icim rahat etmiyor

FENERE KOY

MAYINCA

"Durdurun uçağı, inecek var"

H.F.C.

Yarın bu saatlerde galibiyeti kutluyor olmak ümidiyle...

Cevap: Derbi Havasına Girdim!

Akilli olsunlar, el elden ustundur. Ayaklarini denk alsinlar. 1000 Galatasaray'li 10000 Fenerli'yi yok eder.

DESİBEL Rekorunu kıralııım EŞEKTEN İNELİM FENEREDE BİNELİM FENERE KOYALIM OLEY OOOOOO MAÇ BİLETLERİ ALALIM SITADIMZIA GİRELİM MAÇ HAVASINA GİRELİM FENERE GOL ATALIM OLAEY OOOO

ilk 20 dakika 2 yaparız sonra muhtemelen kapanıp 2 tane yeriz , 90+4 te sabri koyar, taraftar aşağı iner..

bugun uyku yok

[video=youtube;ygNuRpwZqRU]https://www.youtube.com/watch?v=ygNuRpwZqRU[/video]

[video=youtube;f_cFEu0I7KU]https://www.youtube.com/watch?v=f_cFEu0I7KU&feature=related[/video]

Üst Alt