Derbi İptal! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi İptal!

Cevap: Derbi İptal!

Keske gitmeden önce son bir kez gösterseydik sunlara günlerini.

Benden fenerli dostlara gelsin

[video=youtube;eGfk1DIZV1E]https://www.youtube.com/watch?v=eGfk1DIZV1E&feature=related[/video]

Sadece fenere koyduğumuzu görmek için kombine aldım ben,bizim maç oynansın ondan sonra düşşün köpekler :D

Ulen belkide bos yere bu sene macları takip ediyor ezikler:D

Belki degil renkdas. Bos yere maclari takip ediyorlar.

gecen kayinpedergildeyim

kayinpeder fenerli bu ara.

fener-karabuk macina bakiyoz. kp bir heyecanlaniyor, bir heyecanlaniyor.

Ben de dedim: niye heyecanlaniyorsunki? Bank Asya'ya gidiyorsunuz dedim.

KP: Yok bizi dusurmezler

ben: Gøruruz :)

Belki degil renkdas. Bos yere maclari takip ediyorlar.

gecen kayinpedergildeyim

kayinpeder fenerli bu ara.

fener-karabuk macina bakiyoz. kp bir heyecanlaniyor, bir heyecanlaniyor.

Ben de dedim: niye heyecanlaniyorsunki? Bank Asya'ya gidiyorsunuz dedim.

KP: Yok bizi dusurmezler

ben: Gøruruz :)

:asd:

Nese daha fazla desme yarasını renkdas,bırak bir kac gün daha umutla yasasın.10-15 gün sonra zaten bol bol JB gecersin:asd:

:asd:

Nese daha fazla desme yarasını renkdas,bırak bir kac gün daha umutla yasasın.10-15 gün sonra zaten bol bol JB gecersin:asd:

zaten kayinpeder ve kayinco ellerimden kacmaz :)

2008'de Nondanin golunden sonra (bu ara nisanliydik) Galatasaray formalari atkilari hepsini giyindim direk kayinpedergile. Nondaaaa diye eve daldim :asd:

zaten kayinpeder ve kayinco ellerimden kacmaz :)

2008'de Nondanin golunden sonra (bu ara nisanliydik) Galatasaray formalari atkilari hepsini giyindim direk kayinpedergile. Nondaaaa diye eve daldim :asd:

ahahahha:asd:Ne cümbüs olmastır ya,Nonda diye eve daldıgında cılgına dönmüslerdir:asd:İyi silahla falan kovalamadılar o moral bozukluguyla seni:asd:

Daha biz size koymadan nereye valla bırakmayız.fenere biz koymadan gitmesine karşıyız yoksa digiturkleri iptal ederiz .diyen 1 milyon kişi bulurum

Üst Alt