Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim?

3e513money_and_old_football-other.jpg

Galatasaray’ın eski futbolcusu ile menajer Doğan Ercan’ın, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi yaptığı telefon konuşmasının varlığından söz ediliyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Derbi kadrosunu sızdıran G.Saraylı kim?

karaktersiz, şeref yoksunu apaçinin tekiydi zaten.şaşırmadım

Cevap: Derbi kadrosunu sızdıran G.Saraylı kim?

Lavugun tekiydi.Saga bakıp sola atmaya calısan beynini senin hıyar

Cevap: Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim?

hak ettiğini buldu zaten gitti olmayacak bişeyle bir sene sakatlandı.

Galatasarayda oynayan bir futbolcu ne olursa olsun şu kelimenin kullanılmasına izin vermemeli "D.E. İyi oynatsın i... son maçı zaten." Haber doğruysa biz nelerle kimlerle uğraşmışız geçtiğimiz senelerde vahki vah. İçimizde İngiliz kaynıyormuş.

kendi teknik direktörü ki o adam Hagi böyle konuşmalar ile bahsedilmesine izin veren ve bu adam diyen bir apaçi.Haram olsun yediğin lokmalar.

Geçen yıl kaleyi içten kaybetmişiz zaten.Mal gibi haftalarca herşeyden habersiz üzülüp duruyormuşuz.Allah büyük elbet çıkar bir yerlerinden.

Yahu Rijkaard'a servetin dediklerini de unutmadık. Geçen yıl böyle karaktersizlerle uğraşmışız.

Ben Servet'in bu yıl oynamasını bekliyordum, adam son dakikalarda zaman geçirme amaçlı oyuna giren birine döndü :D yavaş yavaş siliniyor. Barış,Sarp gibileri çoktan silindi.O çöplerden bir Hakan Balta kendine geldi, ne olduğunu hatırladı.

Ben Halen Baltaya ısınamadım ve bu takımın oyuncusu olmadığını düşünüyorum ancak mevcut kadrodada alternatifi yok :(

Ben Servet'in bu yıl oynamasını bekliyordum, adam son dakikalarda zaman geçirme amaçlı oyuna giren birine döndü :D yavaş yavaş siliniyor. Barış,Sarp gibileri çoktan silindi.O çöplerden bir Hakan Balta kendine geldi, ne olduğunu hatırladı.

Özel hayatında herkes herkese küfrediyo olabilir.Ama son maçı olacak demesi, Barışın da hea öyle olacak havasında olması bir garip ve tiksindirici.

Üst Alt