Derbi mi,psikolojik savaş mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi mi,psikolojik savaş mı?

Cevap: Derbi mi,psikolojik savaş mı?

Sadece bi konuyu açığa kavuşturup bu büyü konusunu kapatalım.Büyü vardır,Emir doğru söylüyor.Ama inancımız da yasaktır.Peygamberimize de yapılmıştır.Nokta:)

Bu sene derbiyide kazanalim psikolojik savasi kazanalim.şikeciler cezasini ceksin.fener kume dussun.kadikoyde yenelim.serveti gonderelim.aydini satalim vs....mutlu bir dunya istiyorum:)

Dunyanın bu tur buyuk derbilerinde 10 sene suren bir hegemonya yok. Ben bunu tek birşeye bağlıyorum, o da VOODOO BUYUSUDUR. [Buyuye inanmayanlar, açıp araştırsın ozellikle Voodoo nedir]. 2002 yılında boyle bir şey gundeme gelmisti, bir kose yazarı yazmıstı bunu fenerli yoneticilerin buyu yaptırdıgı olayını. %95 dogrudur. Voodoo degilse bile [dogru degilse bile] bir takım doga ustu gucler devrede.

Mactan once oyunculara "profesyonelce oynayın" dediğimizde ters tepiyor.

"Gaza gelin cıkın parcalayın" dedimizde, ters tepiyor.

"Galatasaray'ın onuru icin oynayın" dedimizde, ters tepiyor.

One gecsek dahi kaybediyoruz. Niye hep aynı takıma ? Demek ki, bu işte bir iş var. Yok diyemezsiniz. :ka21:

Katılıyorum:D

Abi ben onu sakasına söyledim:D

Ama büyü diye birsey vardır.

Renkdasımın da dedigi gibi,konu yine eksen kayması yasıyacak:D

büyü yoktur derken inancımızda yasaktır anlamında söyledim, yoksa bende biliyorum olduğunu, herifler dinsiz kitapsızsa bizde mi öyle yapalım, boşver hak ederek kazanmak en değerlisidir. konuyu uzatmamak en iyisi dediğin gibi

ya kendinize gelin ne büyüsü arkadaşlar. angutları güldürtmeye mi uğraşıyorsunuz burda. bizim inancımızda büyü falan yoktur.

images

:asd:

büyü yoktur derken inancımızda yasaktır anlamında söyledim, yoksa bende biliyorum olduğunu, herifler dinsiz kitapsızsa bizde mi öyle yapalım, boşver hak ederek kazanmak en değerlisidir. konuyu uzatmamak en iyisi dediğin gibi

Yok abi biz yapalım demiyorum,Azize yaptırdıysa bozalım diyorum:)

Acaba Fenere kim büyü yaptı,28 yıl dile kolay:asd:muaahhaa:asd:

Gs yönetimindekiler inanmıyor olabilirler büyüye.Ama biz bu işin üstünde durmalıyız emir reis.bozduralım şu büyüyü panpa.

Üst Alt