Derbide Desibel Rekoru Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbide Desibel Rekoru Geliyor!

Cevap: Derbide Desibel Rekoru Geliyor!

Çarşı olsa desibel rekorunu 2ye katlamıştı bu stadyumda. Ama bizim KolpA uA bi halt değil ki. Anca haydi bastır galatasaraayyy, cimbombomum benim den başka bi halt bilmediği için fazla beklentiye girmemek gerek. Rekor kırılsa bile BJK nin yeni stadı tamamlandıktan sonra sonra erer o rekor.

Seyricinin krali bizdedir merak etme.Yillarca Ali Sami Yen bosuna cehennem olmadi .Inonunun kapasitesi 32.000 'e cikinca bir halt oldular.Ali Sami Yen'le esit kapasitede iken kirsalardi rekoruda gorseydik.Simdi stadyum avantaji bizde ,biz kirariz bir dahada kimse yaklasamaz.

Seyricinin krali bizdedir merak etme.Yillarca Ali Sami Yen bosuna cehennem olmadi .Inonunun kapasitesi 32.000 'e cikinca bir halt oldular.Ali Sami Yen'le esit kapasitede iken kirsalardi rekoruda gorseydik.Simdi stadyum avantaji bizde ,biz kirariz bir dahada kimse yaklasamaz.

Cehennem olmanın ciyak ciyak bagırmakla bir alakası yok. Hep bir agızdan rakibi ve hakemi kontrolün altına alabiliyomusun? Takımını havaya sokabiliyomusun? Gitmis macı cevirebiliyomusun? Cehennemi iste biz böyle yaratmıstık. Gecti o günler, eski Galatasaray taraftarından eser kalmadı.

Cehennem olmanın ciyak ciyak bagırmakla bir alakası yok. Hep bir agızdan rakibi ve hakemi kontrolün altına alabiliyomusun? Takımını havaya sokabiliyomusun? Gitmis macı cevirebiliyomusun? Cehennemi iste biz böyle yaratmıstık. Gecti o günler, eski Galatasaray taraftarından eser kalmadı.

Aynen,şu liseliler gibi tezahüratları bırakmadan,adam gibi marşlar yazılmadan bu taraftardan hiçbir halt olmaz..

''Sen Varya Sen,Seviyorum Seni,Dertler Benim Olsun'' gibi meyhane şarkıları söylenmezse harika olur..

100 yılı aşkın bir kulübün taraftarı bu kadar amatör ve alaturca bestelerle takılmamalı..

Gerçekten iğreniyorum bazen kulaklarımı tıkayasım geliyor..

Bu konu içinde şöyle söyleyeyim Fener bizi yener bizde desibel rekoru kırdık diye seviniriz,çok rekor meraklısıysak,Sharapova'yı getirsinler bağırtsınlar arkadaş..

Ne saçma sapan işler bunlar..

Önemli olan boş boş bağırmak değil ki!

DESİBEL kırmak için rekor peşinde koşan bazı arkadaşlara söylüyorum bu lafları.......

1- adnan sezgin ve diğerlerine protesto etmek için ne kadar organize oldunuz 2 senedir....??

2- bazı maçlarda kendi futbolcunu ıslakladığınız, 2 maç sonra destek verip yine hata yapınca yuhaladınız taraftarlık anlayışınıza .......

3- yıllardır aynı tribün bestelari , aynı şarkılar..... dillere pelesenk olmuş bir beste-bir gösteri yaptınızmı??? (son 4-5 senedir) en son yapılan = gerçekleri tarih yazar, galatasaray marşı.... taraftar yeni bişey üretimiyorsa o grubun başındaki adamlarda gitsin diyorummm..

4- kimsenin umarsadığı yok galatasarayı, desibel rekoru kırmak için yırtınacaklara gurup liderleri takıma destek-gerekli yerlere protestosunu yapsın.

Stadın atmosferini yaşayanlar emin. O maçta Yensekte Yenilsekte Desibel rekoru kırılacak. Asıl stadın üstü kapandığı zamanı düşünemiyorum heralde acı çekme seviyesi 160 Desibele vurdururuz.

uA önce adam gibi beste yaratmayı, tezahürat yapmayı öğrensinde bize yeter o, sonra girsinler bu rekor işlerine

Stada bir kere giden adam zaten o stadı gördüğü an desibel rekorunun "çok rahat" bir şekilde kırılacağını bilir, o derece muhteşem bir stada sahibiz. Ama tabi bu haldeyken bunu yapsak ne olur orası da muamma.

Cok merak ediyorum 52.000 Aslanin doldurdugu Arena´yi. 10.000 kisiden cikan ugultu bile inanilmaz. Fenerbahce derbisindeki atmosfer tarihe gecebilir gercekten. Umarim iyi bir havayla cikariz o maca.

Üst Alt