derbide stat gözlemcisinin yayıncı kuruluşa bildirdiği resmî stat seyirci sayısının yalan olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

derbide stat gözlemcisinin yayıncı kuruluşa bildirdiği resmî stat seyirci sayısının yalan olması

beşiktaş - galatasaray maçında stat gözlemcisinin yayıncı kuruluşa bildirdiği resmî stat seyirci sayısı : 21.000.

FCknBCNWUAQKaud

FCknBCOX0AIT9jB

Ülkedeki sıradan olaylardan biri. Artık Türkiye'de herhangi bir yasanın uygulanıyor oluşu haber değeri taşıyor.

Bizimkiler stadı dolduramadığına yansın. Oynanan oyun taraftarı çekemiyor zaten pandemi olmasa da 10 bin kişi zor gelirdi. Henüz taraftar takımda ışık görebilmiş değil. Millet tribünü doldurabiliyorsa ne güzel zaten 10 bin kişi de olsa yanyana bağırıyorlar 50 bin kişi olsa da birşey değişmeyecek pandemi açısından.

bizim uefa macimiza izin vermediler cunku besiktas'ta ister yoksa diyenleri goruyorum, bu macta noldu peki bir bakin ilk mesaja. izin almislarmi sizce?

Geçen sene yönetim son derbi maçında stadı dolduracaktı. Engellemek için federasyondan yaptırım uygulanacağı iletildi. Baktılar ki yönetim yinede dolduracak valilik, bakanlık vs devreye girmişti. Cengiz başkanı resmen tehdit etmişlerdi. Hatta stad dışında alınmayan taraftarlar yüzünden izdiham yaşanmıştı hatırlarsanız. Sonuç olarak Galatasaray yapmak isterse engellenir bir şekilde. Tarihin hiçbir döneminde bu kadar aleni bir şekilde sistemli bir saldırı olmamıştır Galatasarayımıza.

bizim uefa macimiza izin vermediler cunku besiktas'ta ister yoksa diyenleri goruyorum, bu macta noldu peki bir bakin ilk mesaja. izin almislarmi sizce?
İzin almadıkları kesin ve hep bu tür çakallıkları yaptıklarını düşünüyorum fakat biz de %50 kapasiteyle satışa çıkan biletleri bile satamıyoruz tamamen, bilet fiyatları gibi konularda yönetimin bir şeyler yapması lazım.

Bu arada kimse aglamasin. Mac baslamadan once %50'ye inmezse cikmayacagim dersin. Ondan sonra gorelim 21 bin kisi mi varmis.

Üst Alt