Derbide Yapılacak Kareografi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbide Yapılacak Kareografi

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultrasladan Kareografi Hazırlığı

Bu tür aslının bilinip de ironi yapılan konulara karşı duyarlı olmana sevinmekle beraber, aynı duyarlılığı senin bundan sonraki mesajlarında da beklediğimi belirtmek isterim
:42:

Simdi sen beni onore mi ettin yoksa yerdin mi anlamadim

U dönüşleri bir kaç hafta önce başlamıştı A.Polat'ın bir daha seçilemeyeceğini bildiklerinden son kaleleride düştü bundan sonra ne anlatsalar hikaye yalancı çoban misali.Aklı selim taraftar zaten kimin ve neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Kareografi konusuna gelirsek açılışı bile kendi şovlarına alet eden bi grup umarım bu kez yine aynı rezaleti yaşatmaz.

225672351.jpg

Bunlarin o tribunde onu acmasi komedi zaten. Bizim kombinemiz o dev pankartin en ust noktasinin bir kac sira ustunde. O pankarti acanlarin o tribunle alakasi yok tabii ki. Pankarti acsinlar diye 70-80 tane apacyusu (hani var ya 16-17 yasinda justin bieber tipli ama hareketleri nihat dogan-alihan kirmasi olan veledler) bizim tribune soktular, adamlar hicbirseyden haberi olmayan gariban taraftarin ustunden kendi pankartlarini actilar, sonra da cikip gittiler.

Yonetim iyi besliyor bunlari.

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığı

Kareografi ile mac kazanilmiyor, kaliteli futbolcularla mac kazaniliyor

birşeyide begendiremiyoruz size beyler çıkın siz destekleyin ozaman takımı

uA'nın kareografi hazırlıkları'nı Telegol farkıyla izleyin:

[video=youtube;Vf-n-CxXoSQ]https://www.youtube.com/watch?v=Vf-n-CxXoSQ[/video]

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultrasladan Kareografi Hazırlığı

Silindi dediğiniz mesaja baktım, silinmemiş orada duruyor. Belki arkadaşımız tereddüt etti ve yönetim panelinde bizlere danıştı. Bunlar olur. Zira çok sayıda üyemiz yazdıklarıyla bize zarar verebileceklerinin farkında değil. "Altı üstü link istedim ya" diye bile itiraz gelebiliyor, düşünün.

Ama bana kalırsa asıl sorun; eski üyeler ayrıcalık beklediğinde ortaya çıkıyor.

Sebebini açık açık yazarsanız anlayacağız. Yoksa sizinki arkadan bıçak sallamaktan farksız.

Arkadaş gerekeni yazmış. Birçok konuda da yazıldı çizildi. Takip-gözlemi size bırakıyoruz.

Zincirlere vursalar, zamanı durdursalar, toprağa da koysalar bu sevda bitmez...

temalı bir kareografi :)

paşam burdan korsan linklerle maç izleyip atıp tutacağınıza maçlara (deplasmanı geçtim arenaya gidin lan) gidin de beğenmediğiniz ultraslanı susturun bu takım bizim deyin...yiyosa?

Ne büyüttünüz ultraslan'ı arkadaş.Adamlar maça gidiyor en azından lafları da baydı artık.Ultraslan gider başka grup gelir, ne yani.Ultraslan varken başka bir grup kurulamayacağından haberiniz var mı? Bırakın grup kurmayı geçen seneye kadar stada ua dışı pankart asmak yasaktı.

ben adnan polat gitmedikçe hiçbir maçta takımı desteklemem. ortada futbol oynayan bir takım yok ki. yönetiminden takıma ve hatta taraftar profiline kadar galatasarayda öz kimliği tamamen yitirmiş, başka birşey olmuş. zaten ligtv iptal ettim. bu maçı kazanınca sanki herşey düzelecek mi ki? zaten maç kazanımı adnan polata yarayacaksa geleceğimiz çok karanlık demektir. ama adnan polatın defolduğu ilk gün ligtv yi açacağım.

Üst Alt