Derbide Yapılacak Kareografi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbide Yapılacak Kareografi

Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığı

7094.jpg

Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultrasladan Kareografi Hazırlığı

Eger ultraslan fenerbahceyi desteklerse yaziklar olsun. En kotu gunumuzde, en kotu takimla cikalim, yinede boyle birsey olmasi herkese donek bir taraftar oldugumuzu gosterir tek...

Ne olursa olsun, Fener bizim en buyuk dusmanimiz.

Eger ultraslan fenerbahceyi desteklerse yaziklar olsun. En kotu gunumuzde, en kotu takimla cikalim, yinede boyle birsey olmasi herkese donek bir taraftar oldugumuzu gosterir tek...

Ne olursa olsun, Fener bizim en buyuk dusmanimiz.

Arkadas ironi yapmis.

Arkadaşlar sürprizimiz var demedi..Gayet açık dille kareografi oalcağını söyledi..Stadın her yerini kaplayacakmış..

Emrah Arslantürk

konuya darbe de bulundu. saat 02:45 itibari ile.

Bu da Godfather 4 heralde,

tanımıyorum ama umarım ünlü biri değildir de cahillik etmemişizdir.

Helal olsun.

Aslında konuyu yenidende açmayı düşünüyorum..Konuyu açan renkdaş neresinden dinledi ise,Konu başka yerlerede kayıyor..

Açık açık karaografi hazırlığı yapıyoruz.150 kişi vardıyalı çalışıyor..50.000 kişiyi kapsayacak.Takıma destek vereceğiz diye söyledi.Hala başka şeyler yazılıyor.

Niyetim konunun içine etmek değil,Renkdaşlarımızın yanlış anlaması ve yönlenmesi..

Açık açık karaografi hazırlığı yapıyoruz.150 kişi vardıyalı çalışıyor..50.000 kişiyi kapsayacak.Takıma destek vereceğiz diye söyledi.Hala başka şeyler yazılıyor.

Niyetim konunun içine etmek değil,Renkdaşlarımızın yanlış anlaması ve yönlenmesi..

Tamam king sakin :D

Miletin mesajlarini niye sildin ki, neyin ne oldugu baslikta belli zaten

Üst Alt