Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Derbinin En Büyük Silahı Radamel Falcao!
Kolombiyalı yıldız Galatasaray formasıyla ilk derbi heyecanını yaşayacak. Radamel Falcao, Fransa ve İspanya’da çıktığı 30 büyük maçta tam 17 gol attı...

TT Stadı'ndaki dev maç tüm gözler Radamel Falcao'nun üzerinde olacak... Kolombiyalı süper yıldız, Galatasaray formasıyla ilk derbi heyecanını yaşayacak. Falcao hiç kuşkusuz kritik maçta takımının en büyük kozu olacak. TAKVİM'in yaptığı araştırma da bunu doğruluyor.

BÖYLE MAÇLARI ÇOK SEVİYOR
Son 10 yıla damga vuran bir golcü olan Falcao, atmosferi büyük maçları bir başka oynuyor. Yıldız futbolcu, Monaco ve A.Madrid formasıyla ligde 30 kez büyük maça çıktı.

LİGİN DEVLERİNE GOL YAĞDIRDI
Monaco'da oynarken Nice'e karşı Cote d'azur derbisinde ter döken Falcao, ligin büyük takımlar PSG, Lyon ve Marsilya önünde de oynadı. 23 maçta ağlara 12 gol bıraktı.

MADRİD DERBİSİNDE 2 GOL
Yıldız futbolcu Atletico'da ise Real Madrid derbisinin heyecanını yaşarken, Barcelona önüne de çıktı. Falcao 7 karşılaşmada takımına 5 gollük katkı yaptı..Fanatik
 
Ayıp oldu adama. Falcao'yu uzatmalarda oyuna sokmak nedir ya? Nasıl bir futbol cahilliği bu? Direkt Levent'in kellesini gerektirir bu hareket. Biliyoruz, bunu Terim öyle istedi. Ama o hatanın bedelini Adana klik'inden bir adamını feda ederek ödemeli.
 
Üst Alt