Derbinin Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Hakemi Belli Oldu!

Ne çabuk unuttunuz bizi bile bile göre göre doğradıklarını bu sezon kaç defa. Hata değil resmen bilerek verilen veya verilmeyen kararlar bunlar.

Karabük maçında Cücü denen şerefsiz bizim Yasin'in gölüne acaba el miydi diye kafasını takıp Karabüke götünden penaltı uydurmamışmıydı ?

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Hayir otomatik olarak iyi hakem anlamina gelmiyor, ama o saydigin iki hareket disinda cok iyi mac cikardi. Neymar kendi aptalligina yansin ikide bir atiyor kendini. Futbol ikili mücadele demektir bizim ligde ki hakemlerin her dokunusa düdük calmasi insani delirtiyor cünkü mac oynanmiyor. Juventus durdurmaya cikmamis, adamlar takim halinde defans nasil yapilir dersi verdiler ve son paslarda biraz daha dikkatli olsalar maci rahat kazanabilirlerdi. Galiba bu macta neymara yapilanlar etkiledi ama Neymar kendi aptalligina yansin her dokunusta yerde adam. Iyi hakemlik ikili mücadeleye müsade ederek macin icinde pek görünmemektir, bunun disinda ofsayt penalti gibi pozisyonlari kacirmamak. Bir iki yanlis faul karari gayet normal.

skandaldi , ya da maci bir taraftan otekine verdi demem dunku hakem icin , fakat ornegin ceza alani kenarinda verilebilecek 10 uncu dakikadaki bir frikik macin tum geri kalanini sekillendirebilir

ona buna duduk calmasin elbette ama surekli atak oynayan bir takim var , ve ilk macin skoruna gore 3 yiyene dek durdurmanin pesinde (kendine gore hakli) bir takim var , e haliyle sen bir de skora ihtiyaci olan takimin oyuncularina yapilan ve verilmesi gerekenleri vermezsen , o sert hakemligin oynamak isteyene fatura gibi cikmis olur

ama aytekin gibi barcelonayi da kollamayacaksin 6 gol lazim diye elbette

ama kassai, aytekin ve kuipers ... hic biri benim gozumde sinifi gecemedi

Hakemler hata yapabilir yapiyorda fakat bizim ulkede is hata degil edepsizlik bile bile eyyam. Iki gun oncr gorduk hakem sarisi olanlara vermedi karti 60 dakikada 10ar kisi kalacakti eyyamsa ikitarafa eyyam ama bizde oyle degil adamlarin bilinc altinda hata yapsalarsa yapistirsam kafasi var.
Gozunun onundeki eli bilerek gormez,2 metre onunde dirsegi gormez perde iner.
Kimse a onlarda hata yapiyor diye olayi mesrulastirmasin hata ayri bilerek eyyam ayri

Ben bu goruse nedense bir turlu katilamiyorum , mesela henry nin elle duzeltip asist yaptigi ve irlandanin dunya kupasina gitmekten oldugu mac ve pozisyon

hakem diyelim ki hakikaten gormedi ,hata yapti ..

boyle hata mi olur ? bir ulke yerine digeri gitti yahu

italyanin davranislariyla nasil bizim yerimize irlandanin tur atladigini dusununce gecen sene, henry melek gibi geliyor bana

aynen italyanin zaza nin salak penaltisiyla elendigi gunku gibi ..

İçerdeki derbilerde ilk Arena maçımızda skandaldı,onun dışında idare etti.Çok hakemin konuşulacağını sanmıyorum maçtan sonra.Daha iyi tercihler yapılabilir miydi,yapılabilirdi ama olan oldu.

Üst Alt