Derbinin Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Hakemi Belli Oldu!

Cüneyttense Fırat daha iyidir. Tabi o egosuyla saçma şeyler yapmazsa.. En berbat olanı Aleks büyük nefret ediyorum kendisinden

heh çarşının çocuğu da atandığına göre operasyon tamamdır maç başında 1 stoper, 1 dos, 1 sağ beke sarı çıkarsa beşiktaş’a maçı belki kazandırabilir tüp kafa

beşiktaşlı bir hakemin bu maça atanması bana göre skandal. onun dışında fenerli aleks taşçıoğluda bonusu olmuş. bakalım hakemleride üste koyup maçı alabilecekmiyiz

Abi guzel de GSarayli huseyin mi atansaydi ? Bunlarin disinda aklima gelen opsiyon trabzonlu ama hayatinda derbi yonetmemis baris simsek

Halil umut meler bu sezonun en iyi hakemi. Bu sezonun en onemli macinda en iyi hakemi ver iste

Bu Aleks bir daha başımızı yaksın ben ki karıncayı incitmemiş biri olarak 2 gündür içmediğim sigaradan da yetkiyi alarak ve söz konusu şahsın geçmiş vukuatlarına dayanarak kendisine hoş olmayan eylemlerde bulunabilirim gerçekten. Bu adam hangi akla hizmetle hala maçlarımıza verilmektedir? Yaptıkları hata değil bilinçli tercihlerdir Pazar günü de bunlardan biri gerçekleşir ve yönetim sessiz kalırsa yoluna baksın.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunu da filozofiye bağladın ya sana diyecek söz bulamıyorum.

Hakem kararı özellikle yan hakem kararı skandaldır.
Göz göre göre sizi şampiyon yapmayacağız demektir.
Bu hakemleri üst üste koyup parçalamamız lazım.
Taraftar uyanık olması lazım.
Hakemlere maksimum baskı yapmalı tartışmalı kararlarda tepki koyması lazım.

Gscimbom Mobile

felsefe degil

mantiksal psikolojik cikarim

En iyi özelliği oyunu mümkün olduğunca durdurmaması, ufak müdahalelere faul çalmaması. Kıçını adama dayayıp kendini yere atanların lehine faul çalmaması(bakınız: ibrahim üzülmez faulu almak)

Feneri ezdiğimiz 3-1 lik maçta mesela Elmander’in attığı golde Bilica’dan topu alışına faul vermemişti, Bilica atmıştı kendisini. Pozisyon zaten faul değildi, lütfettiği bir şey yok aslında ama çoğu hakem çalardı ona, özellikle de biz öndeyken.

Ev sahibi de biz olduğumuz için oynatan hakem avantajını kullanmamız lazım.

Talimat almışsa tabi tüm yazdıklarımız boşuna.

Üst Alt