Derbinin Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Hakemi Belli Oldu!

Hakem isine fazla takilmayin. Dünya kupasi öncesi fazla hakem hatasi olacagini sanmiyorum. Sonuçta Hulk Hogan Firat da Dünya Kupasinda düdük çalmayi bekliyor

Cüneyt'e her türlü tercih ederim Fırat'ı. Aleks tetikçisine rağmen, evet. Derbilerde Cücü maçın önüne geçer. Baltalar, berabere bitirmek adına türlü eyyamlar yapar. Fener maçında yaptıkları dün gibi aklımda. Fırat daha çok maçın akmasını sağlıyor. En azından futbolun içinde kalarak kazanmaya çalışırız.

fıratın bağımsız bir hakem olduğunu düşünüyorum şike tapelerinde de onunla ilgili böyle birşeyler konuşuluyordu sanırım aklımda kalmış. Aykırı bir kişilik ama yanındaki yardımcıları da bir o kadar tetikçi açıkçası en büyük sorun onlar. Yardımcıları sürekli baskı altında tutmamız lazım gerekirse herşey yapılır agha nasıl olsa tatil edemiyorlar hiçbir maçı. Arenaya gömmeliyiz hepsini.

Aleks denen serefsizin yardimcisi oldugunu daha yeni gördüm ben. Tüh ya bosuna sevindik Cücü yerine Firat'i verdiler diye.

Su Aleks denen pislik adamdan nefret ediyorum. Umarim tetikcilik yapacak firsat vermeyiz Pazar günü, cünkü pusu da bekleyecektir bunun icin.

Aleks denen serefsizin yardimcisi oldugunu daha yeni gördüm ben. Tüh ya bosuna sevindik Cücü yerine Firat'i verdiler diye.

Su Aleks denen pislik adamdan nefret ediyorum. Umarim tetikcilik yapacak firsat vermeyiz Pazar günü, cünkü pusu da bekleyecektir bunun icin.

Bu ikili paket ya fırat gelince aleks otomatik geliyor sivas depinde verdikleri penaltı çıkmıyor aklımdan cücüde kötü ama bunlarda cücüden aşağı kalır değiller.

Bu ikili paket ya fırat gelince aleks otomatik geliyor sivas depinde verdikleri penaltı çıkmıyor aklımdan cücüde kötü ama bunlarda cücüden aşağı kalır değiller.

Cüneytte de Tarik Ongun var. O da az serefsiz degil.

Iki ucu b.klu degnek gercekten. Koskoca ülkede tek parmagin ile gösterip "aha bak bu cok iyi hakem" diyebilecegin bir tane bile adam yok. Rezillik, hep kötünün iyisi olarak bakiyoruz hakem atamalarina mecburen.

collage-1517806507.jpg

Tam 1 Bjkli

Üst Alt