Derbiye böyle hazırlanıyor//Felipe Melo


Melo buzun içine daldıGalatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Fenerbahçe ile yarın oynayacakları derbi mücadelesi öncesi kendisine çok iyi bakıyor.

Tecrübeli futbolcu dün, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki sayfasına, evindeki çalışmasından bir fotoğraf koydu. İçinde buz parçacıkları olan dev bir kovanın içine giren Melo, bu resminin altına da, “Şu an içi buz dolu bir suyun içine girdim. Bu şekilde kendimi çok daha iyi hissediyorum” diye yazdıadam harbiden buzun icine girmiş.:lol: Fanatik
 
Cevap: Melo buzun içine daldıGalatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Fenerbahçe ile yarın oynayacakları derbi mücadelesi öncesi kendisine çok iyi bakıyor.

Tecrübeli futbolcu dün, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki sayfasına, evindeki çalışmasından bir fotoğraf koydu. İçinde buz parçacıkları olan dev bir kovanın içine giren Melo, bu resminin altına da, “Şu an içi buz dolu bir suyun içine girdim. Bu şekilde kendimi çok daha iyi hissediyorum” diye yazdıadam harbiden buzun icine girmiş.:lol: Fanatiksiteyi acamadim nedense ama buza girmek süper birsey, denemelisin. )))kaslar icin cok önemli cok faydali birseymis.
 
Cevap: Melo buzun içine daldıbenim bu konuda hic suphem olmadi zaten, adam 28 yasinda, 32 degil, hele hele guti gibi 34 falan degil.en az ama en az 2 yil ölümüne oynar, sonra 30-31 olunca da eger futboldan bikmamis olursa, kariyerin en iyi 1-2 senesini gecirir.ki kendisi 6 yil burda kalmak isterim diyor, yani hicte öyle birine benzemiyor.melo sahada ise, mucadele etmeden, herseyini vermeden oynayamaz zaten, öyle geliyor bana, meloya ters gelir sanki oynamamazlik, mucadele etmemek, savasmamak.
 
Cevap: Melo buzun içine daldıbenim bu konuda hic suphem olmadi zaten, adam 28 yasinda, 32 degil, hele hele guti gibi 34 falan degil.en az ama en az 2 yil ölümüne oynar, sonra 30-31 olunca da eger futboldan bikmamis olursa, kariyerin en iyi 1-2 senesini gecirir.ki kendisi 6 yil burda kalmak isterim diyor, yani hicte öyle birine benzemiyor.melo sahada ise, mucadele etmeden, herseyini vermeden oynayamaz zaten, öyle geliyor bana, meloya ters gelir sanki oynamamazlik, mucadele etmemek, savasmamak.Yas kadar onemlisi Guti'nin doymus olmasi. Adamin Realdeyken almadigi kupa yok. Takim kaptanlarindandi zaten yillarca. Oyle kariyerden sonra Sivasspor macina, Antalyaspor macina falan motive olamaz adam.
 
Cevap: Melo buzun içine daldıBuyrun capsi. :)y28k.png
 
Cevap: Melo buzun içine daldıbunu neden haber yapmış fanatik anlamadım ..haberi görünce balıklama atlamış sanmıştım
 
Üst Alt