"Derbiye göre Tudor'un durumuna bakarız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Derbiye göre Tudor'un durumuna bakarız"

Yönetici dediğin taraftar gibi açıklama yapmaz

Oldu da Tudor kazandı ne yapacan ? Bu açıklamayı bir taraflarına saklamak zorunda kalırsın

Basına "Tudor'u 2 maç sonra gönderecez ama 2 maçı da kazanırsa gönderemeyiz" diye yorgan altı açıklama yapan adam Cengiz Özyalçın sanırım. Belirli aralıklarla ağzından açıklamalar çıktığına göre adam birine geniş çağlı bi röportaj vermiş ve bazı açıklamalar için bi takvim belirlemiş. "Şunu şu gün yazın, şunu diğer gün" gibi.

Hoş işler değil.

Sonra gelin Tudor'dan başarı bekleyin. Mutlak galibiyet için yine saçmalamaya kalkarsa bu adama hesabı Tudor'a mı keselim? Adam genç, amatör zaten. Bir de bu hafta kovulacağım, haftaya kovulacağım korkusuyla daha acemice hareketler yapıyor.

Belki yeri değil ama olur da Tudor kovulursa sonrasında yapacağı basın toplantısında (yaparsa) söyleyeceği laflara şimdiden hak vereceğimi söylerim. Bu amatörlükte bu heyecandaki bir teknik direktör böyle bir süreçte bu havada kovulursa takımdaki ve ülke futbolundaki bütün pislikleri yüksek sesle söyler, kral çıplak! der.

Tudor'un gitmesi bizim için hayırlı bir şey olur ama gidecek diye de Beşiktaş'ı destekleyecek değiliz. Bu adamın rezil biri olduğunu 2 senede anlamayıp şu derbi maçına göre iyi ya da kötü olarak değerlendirme yapacaklarsa o yönetim de allah belasını versin.

Inşallah terim gelirim diyip yarı yolda bırakır
Izle o zaman cümbüşü

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

başakşehir maçındaki gibi ağır bir yenilgi almazsa devam ederler devre arasına kadar.ama ağır bir yenilgide yollar ayrılır tahminim bir yabancı t.direktörle anlaşmışlardır tudor'un takılmasını bekliyorlar.

başakşehir maçındaki gibi ağır bir yenilgi almazsa devam ederler devre arasına kadar.ama ağır bir yenilgide yollar ayrılır tahminim bir yabancı t.direktörle anlaşmışlardır tudor'un takılmasını bekliyorlar.
Yabancı hoca gelip şampiyon mu yapacak

terim gelecekse açıkcası ben hertürlü skora razıyım yoksa polyannacılık yapmayı bırakalım kandırmayalım kendimizi bu adamla sampiyon olamayız.

Bu adamla ıyi futbol kadro planlaması yapıyorsan şampiyon da olursun
Ha bu kadroyu yönetim kurduysa o zaman hiç olamayız

Derbi öncesi kabul edilebilecek bir açıklama değil bu. Sen eski yönetici veya başkan da değilsin bizzat yönetimin içindesin. Maçın ne kadar kritik olduğu ile alakalı hocayı kendin özelde uyarırsın basının karşısında değil hem de derbi maçı öncesi :red: Bu Cengiz bey de ne ayaktır çözemedim. Gerçi başkan ne ki yöneticisi ne olsun.

Hocaya güvenmiyorsan Başakşehir maçının hemen yarım saat sonrasında biletini kesecektin.

Cengiz bey çok beyefendi , Zeki ve iyi bir Galatasaraylı dır fakat boş yapmış bu söyleminde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt