Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı!


galatasaray-flas.jpg

Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimini devirmek için olağanüstü bir zirve gerçekleşti.


Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ile sarı kırmızılı kulübün eski başkanlarından Faruk Süren bugün öğleden sonra Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'nda bir araya gelip, Dursun Özbek ve yönetimini seçime götürmek için karar aldılar.

Galatasaray'ın 'İnan ağabeyi' olarak bilinen ve aynı zamanda "Derin Galatasaray'ın" lideri olarak görülen İnan Kıraç, Dursun Özbek ve yönetiminin Galatasaray'ın bu zor dönemine uygun yönetim olmadığı görüşüyle ciddi bir hareket başlattı.

İnan Kıraç, efsane Başkan Faruk Süren ile bir araya gelerek Dursun Özbek yönetiminin bir an evvel seçime gitmesi için camiayı harekete geçirme kararı aldı.

İnan Kıraç ve Faruk Süren'in yanı sıra daha önce yönetimlerde görev almış bazı isimlerin de bu toplantıda yer aldıkları bildirildi.

Galatasaray'da büyük ağırlığı olan bu ikilinin, olağanüstü seçim kararı sonrasında da, yeni yönetimde yer alması gereken kişiler için de ayrı bir çalışma başlattıkları öğrenildi.

CNN Türk
 
İnan Kıraç ile Faruk Süren bugün öğleden sonra Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'nda bir araya gelip, Dursun Özbek ve yönetimini seçime götürmek için karar aldılar. (Kadir ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA)
 
Mevcut düzenden dolayı bu habere sevinebiliriz ama 1 2 kişinin yönlendirmesiyle kulübü oyuncak edenlerin de devrinin bitmesi gerek

tapa
a
l
k
 
Ali Can YaycılıOnaylanmış hesap @ac_yaycili 30 dk.30 dakika önceDaha fazlaSON DAKİKA: İnan Kıraç ve Faruk Süren, bugün Galatasaray Adası'nda buluştu ve Galatasaray Kulübü'nü seçime götürme kararı aldı.


Ali Can YaycılıOnaylanmış hesap @ac_yaycili 4 dk.4 dakika önceDaha fazlaBenim aklıma ilk gelen isim ADNAN ÖZTÜRK Böyle bir durumda Adnan Öztürk adaylığını koyacak ve 'derin Galatasaray'ın yardımı ile seçilecektir


Adnan Öztürk iyi olur.

Hoş bir senaryo.
 
Fatih Altayli‏ @fatihaltayli 1 hr1 hour ago
İnan Kıraç ile Faruk Süren in buluşup seçim kararı aldığı yolundaki haber külliyen yalan

zaten iyi bi haber alsak şaşarım
 
Üst Alt