Derwall Gibi Devrimci Hoca Şart! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derwall Gibi Devrimci Hoca Şart!

Artık kısa vadeli, günü kurtaran sonuçlar yerine uzun vadeli düşünmek lazım. Mesela Klopp, Liverpool'a geldi. İlk 2 senesinde başarısız oldu. Ama şu an dünyanın en iyi takımı ve hocası. Kısa vadede başarısız olalım önemli değil ama artık bu takıma devrim yapacak, modern futbolun gereksinimlerini karşılayacak, futbolun bilimsel taraflarını kazandıracak birisi lazım.

Her sene ıkına ıkına şampiyon oluyoruz ama Avrupa'da paketlenip geliyoruz. Bu sizi mutlu ediyor mu? Şampiyonlar Ligi'nin en kötü takımıydık bu sezon. Adamlar 20 yaş ortalaması takımlarla taş gibi enerjik, dinamik top oynuyor. Biz hala 35 yaşındaki isimlerden medet umuyoruz.

Bu sene gitti artık. Bundan sonra döneceğini sanmıyorum, çok fırsat teptik. Devre arasında Messi'yi alıp getirsek ne olacak takımda bir taktik, disiplin var mı? Terim'e çok destek verdik yanlış yaptığında bile. Ama artık kendisi yanlış yapmıyor bile bile ihanet ediyor resmen. Sabote etse ancak bir hoca bu kadar ederdi.

Terim'i şimdiden gönderip yerine bu takıma artık gaz, motivasyon değil taktik, teknik, organizasyon öğretecek hocayı getirmek farz kere şart.

Devrimciyi geçtim sadece normal antrenman yaptırabilen ve hak edene forma veren hoca yeterli olur benim için.

Ne yazıkki biz taraftardada suç var diyelim şimdi terim gitti dedimiz tarzda devrimci bir hoca geldi iki üç hafta üst üste kötü sonuç geldinde hemen imparator fatih terim diye bagırmaya başlıcaz bunun olması için terimin tamamen ferguson gibi emekli olması lazım

Önce Ünal Baskan gibi bir baskan lazim. Ftoru idmandan tepikleyebilecek 50 okka toshackli bir baskan, şimdiki gibi Ftorun karşısında önünü ilikleyen sünepe bir baskan degil. Değişim en tepeden başlayıp asagiya inmeli.

Geldiğimiz noktada tek çaremizin eldeki oyuncuların %90'ını 3'e 5'e bakmadan yollayıp gelen parayla ucuza gençleri alıp altyapı oyuncularımızla harmanladıktan sonra gelecek yılların takımını oluşturmaya çalışmak olduğunu düşünüyorum. Tabi bizim takımda bunları yapabilecek bir hoca, bu yapılanlara sabredebilecek taraftar ve en önemlisi bu süreci yönetebilecek bir yönetim var mı emin değilim.

Lakin 2 sene şampiyon olmamayı kabul edecek taraftar var mı ki üstat :) Yok... Derwall üçüncü sezonunun sonunda şampiyon oldu sonra da omuzlar üstünde ayrıldı onun takımı ertesi sene şampiyon kulüpler kupasında Türk Futbol tarihinin en büyük başarısını 1 numaralı kupada şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynayarak yakaladı...

Bizim ergen taraftar bırak 2 seneyi 2 hafta tahammül edemiyor...

hoca konusunda alman şart ve sabır da şart tuchel klop gibi hocaları çıkartan maizin hocası kim şuan bilmiyorum bakılmalı ve tuchel sene sonu büyük olasılık şl yi alamazsa kovacaklar onu almaya çalışmalıyız bence

Ne 2 senesi 2 mac kaybedecek zaman yok sabir yok, bu taraftar 8 sampiyonluk kazanan hocaya sabredemiyor yabanciya mi edecek?

Lakin 2 sene şampiyon olmamayı kabul edecek taraftar var mı ki üstat :) Yok... Derwall üçüncü sezonunun sonunda şampiyon oldu sonra da omuzlar üstünde ayrıldı onun takımı ertesi sene şampiyon kulüpler kupasında Türk Futbol tarihinin en büyük başarısını 1 numaralı kupada şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynayarak yakaladı...

Üstat, Derwall gibi isme bile sabır gösterilmedi. Hatta ilk sezon antrenman basılıp dövülmüştü diye hatırlıyorum. Ama sonra taraftarlar pişman oldu 1 sezon sonra göklerde taşınmaya başlandı. Ben Allahtan çomar taraftarlarımız gibi düşünmüyorum. Benim gibi düşünen kişiler de binlerce. Hatta belki de milyonlarca.

Yönetim çıksın desin "Biz yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Kısa vadede başarılı olamayabiliriz ama sınırları zorlayacağız. Uzun vadede taş gibi takım olacağız. Gelir getiren bir takımımız olacak." En büyük destekçileri de ben olurum. Ancak Terim ile nereye kadar böyle devam edeceğiz? Önümüzü göremiyoruz, umut yok.

14 sene şampiyonluk görmemiş ama Galatasaray için en iyisini dileyen o zamanki gibi bir taraftar bulabilirsek yeni bir Derwall de çıkartabiliriz. Bizim genç taraftar sabrı sadece Terim'e gösterebildiği için tarihin en düşük puanlarıyla da olsa şampiyonluğu da sadece Terim görebiliyor. Yoksa 2.5 yıl önce liderin 1 puan gerisinde kaldı diye adam yiyen bir taraftar ve onlardan da hadsiz Türk medyasından bahsediyoruz. Bizim taraftar bu kafayla devam ettiği sürece Fatih Terim top oynatmadan teknik direktörlük yapmaya devam eder.

adam o son senede de şampiyonluk zora girmişken linç ediliyormus. floryayı basmıs dönemin yangın timi.

Üst Alt