Derwall Gibi Devrimci Hoca Şart! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derwall Gibi Devrimci Hoca Şart!

Ne 2 senesi 2 mac kaybedecek zaman yok sabir yok, bu taraftar 8 sampiyonluk kazanan hocaya sabredemiyor yabanciya mi edecek?

Bakın sabredilecek şey var sabredilmeyecek şey var. Sen "bazı futbolcular son şanslarını iyi kullanamadılar" diyerek taraftarın gazını almaya çalışıp sonraki haftalarda tekrar tekrar sahada yürümekten aciz olan aynı oyuncuları oynatıp yenildikten sonra her hafta yok sınanıyoruz yok hakemdi falan dersen bal gibi de eleştirilirsin.

Üstat, Derwall gibi isme bile sabır gösterilmedi. Hatta ilk sezon antrenman basılıp dövülmüştü diye hatırlıyorum. Ama sonra taraftarlar pişman oldu 1 sezon sonra göklerde taşınmaya başlandı. Ben Allahtan çomar taraftarlarımız gibi düşünmüyorum. Benim gibi düşünen kişiler de binlerce. Hatta belki de milyonlarca.

Yönetim çıksın desin "Biz yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Kısa vadede başarılı olamayabiliriz ama sınırları zorlayacağız. Uzun vadede taş gibi takım olacağız. Gelir getiren bir takımımız olacak." En büyük destekçileri de ben olurum. Ancak Terim ile nereye kadar böyle devam edeceğiz? Önümüzü göremiyoruz, umut yok.
Dövülme filan olmadı :) Ama öyle ya da böyle 12 sezon şampiyon olamamış takımın başına gelip 2 sezon da kendisi olamadı son sezonunda 14 yıllık hasrete son koydu şu an öyle bir kitle yok herkes ergen ruhlu

Dövülme filan olmadı :) Ama öyle ya da böyle 12 sezon şampiyon olamamış takımın başına gelip 2 sezon da kendisi olamadı son sezonunda 14 yıllık hasrete son koydu şu an öyle bir kitle yok herkes ergen ruhlu
Dövülme tabii ki olmadı biraz mübalağa yaptım orada ancak baya olaylar çıkmış. Ayrıca Derwall 2. sezonunda başarısız değildi. Galatasaray tarihinin tek namağlup sezonunu yaşattı. O dönem koyu bjkli Semra Özal olmasaydı 1 sezon erkenden bitecekti şampiyonluk hasretimiz.

Bakın sabredilecek şey var sabredilmeyecek şey var. Sen "bazı futbolcular son şanslarını iyi kullanamadılar" diyerek taraftarın gazını almaya çalışıp sonraki haftalarda tekrar tekrar sahada yürümekten aciz olan aynı oyuncuları oynatıp yenildikten sonra her hafta yok sınanıyoruz yok hakemdi falan dersen bal gibi de eleştirilirsin.

Kimse sabretmez suan takimim basinda kloop olsa gonderilmisti fatih hoca diye duruyor

Bizim hocaya ihtiyacimiz yok, hoca en son isin. Sistem lazim duzen lazim. Benficadaki uyelik baskan secilme sistemi nasil? alt yapisi ve oyuncu izleme komiteleri nasil? Bunlar tartisilmiyor hoca tartisiliyor geciniz

Son iki senenin sampiyonuyuz 5 6 mac kotu gidince istifa diyen taraftar devrimci hoca istiyor birakin iki seneyi uc haftafa istifa diye bagirirsiniz
İşte sizin gibi biatçı taraftar yüzünden bu haldeyiz zaten. 5-6 maçtır kötü değiliz 2 sezondur kötüyüz. En son hangi maçta iyi oynadık desem geçtiğimiz seneleri araştırırsın. Geldiğinden beri leş gibi oynayan, ne yaptığını bilmeyen bir takım görüyoruz. Bu sene şampiyon olsak ne olacak? Seneye Avrupa'da yine 1 puan almayı başarı sayarız.

Ruhla filan alakası yok ortaya somut verilen koyan, ışık veren hocaya sabredilir ne Tudor gibi büyük maçlarda karşısında allah varmış gibi davranan hocalar tahammülü hak ediyor ne de Terim gibi her yenilgiden sonra aynı şeyleri deneyip sürekli yeni bahaneler üretmek dışında iş yapmayan profillere tahammül edilir. Gelir burada bir oyun planı, bu oyun planı dahilinde oyuncular alır, belirli bir oyun karakteri gösterir skordan bağımsız tahammül edilir.

Devrimci hocaları bizim yönetimler istemez. Devrimci hocalar futbol oynatabilecekleri futbolcuların transferini ister, bizim yönetimler komisyon alabilecekleri oyuncuların transferini ister.

Devrimci hocaları bizim yönetimler istemez. Devrimci hocalar futbol oynatabilecekleri futbolcuların transferini ister, bizim yönetimler komisyon alabilecekleri oyuncuların transferini ister.
Devrime gerek yok... Takımı yıl 1990 dan 2020'e oyun olarak koyabilen / yükseltebilen herhangi bir (alman) T.D. makul dır

A kalite veya a kalite potansiyeli taşıyan hoca biraz zor gelir ülkeye. O tip hocaların süper lige düşmesi çok zor. Tuchel reddetmişti işte bizi. Yerli yetenekli genç hoca kovalamamız lazım Fatih hoca sonrası için.

3.kez yazıyorum..
Bu yıl şampiyonalar liginin en yaşlı 2. hocasıydı.. birincisi ise L. Moskova ‘nın hocasıydı..

Genç, egosuz ve evlatçılık yapmayan hoca lazım..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

devrimci hoca mı

300x300.jpg

3.kez yazıyorum..
Bu yıl şampiyonalar liginin en yaşlı 2. hocasıydı.. birincisi ise L. Moskova ‘nın hocasıydı..

Genç, egosuz ve evlatçılık yapmayan hoca lazım..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olayın yaşla tek ilgisi dediğin açlık, tokluk duygusu olabilir. Yoksa Terim'in sıkıntısı yaşı değil, hakikaten azıcık ezber oyununu bozunca taktik bilmiyor adam. Bir devre içinde 4-2-3-1, 4-4-2, 4-3-3, 3-5-2 oynatıp hepsinde başarısız olmak nedir yav? 3 yıldır pas takımı kuramadı, pres takımı kuramadı, kontra yapamaz, pozisyona giremez ama 2 şampiyonluğu var, inanılmaz bir şey. Bize genci-yaşlısını geçtim önce iç saha-dış saha istikrarlı, bilinçli top oynatacak teknik adam lazım. 2000'lerdeki efsane resmen 2020'lerin başında vuku buluyor ve şu an bu adam hakikaten gaz vermekten başka hiçbir şey yapmıyor takıma. Haftada yarım saat oyunculara bağırsın diye yılda 3 milyon para veriyoruz adama, komik yani.

Üst Alt