Dev Kulüpler Orkun Kökçü'nün Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dev Kulüpler Orkun Kökçü'nün Peşinde!

1543917569687.png

Bir ara Beşiktaş'ın da gündeminde olduğu iddia edilen 17 yaşındaki Orkun Kökçü için Chelsea, Arsenal ve Tottenham ve Paris Saint Germain'in devreye girdiği iddia edildi.

İngiliz gazetesi Daily Mail, Feyenoord'un as takımıyla antrenmanlara çıkan Orkun'u, geleceğin yıldız adayları arasında gösterdi ve dev kulüplerin en kısa zamanda transferde harekete geçeceğini yazdı.

Feyenoord U19 forması ile geçtiğimiz sezon 17 gol atan Kökçü, Hollanda'nın da U19 milli takımında forma giyiyor.

(Hürriyet)

gurbetçinin de iyisi gelmeyecek bundan sonra memlekete

geçmiş başarılarımız da alt yapı ve kaliteli gurbetçilerin ciddi payı var

alt yapıdan adam çıkartmak zaten mucize oldu ,gurbetçinin de kof olanları bizim ligde

futbolumuzun düşüşünde bunun da etkisi yadsınamaz zannımca

Terim, milli takımın başında iken elinde tüm dünyayı kapsayan gurbetçi genclerin liesteleri ve verileri vardı.

Buna rağmen geldiğinden beri ne bir oyuncu istedi ne bir oyuncu teklif etti.

Paraların hepsini ömer ve akbaba gibi yeteneksizlede verdirdi

Şimdiki hedefi ise selçuk ve sinanin sözleşmesini uzatıp,ozan'i 7.5 milyona elden çıkarmak.

GALATASARAY'in parasını çarçur etmek ne kadar kolay.

Oysa gomis,belhanda,rodriges ve maicon satılıp.
Fransa ve avrupadan çok iyi yabancı ve gurbetçi gençleri transfer edip.
Şu anki halimizden daha iyi bir yerde olabilirdik.

Terim, milli takımın başında iken elinde tüm dünyayı kapsayan gurbetçi genclerin liesteleri ve verileri vardı.

Buna rağmen geldiğinden beri ne bir oyuncu istedi ne bir oyuncu teklif etti.

Paraların hepsini ömer ve akbaba gibi yeteneksizlede verdirdi

Şimdiki hedefi ise selçuk ve sinanin sözleşmesini uzatıp,ozan'i 7.5 milyona elden çıkarmak.

GALATASARAY'in parasını çarçur etmek ne kadar kolay.

Oysa gomis,belhanda,rodriges ve maicon satılıp.
Fransa ve avrupadan çok iyi yabancı ve gurbetçi gençleri transfer edip.
Şu anki halimizden daha iyi bir yerde olabilirdik.

terimsporluların sana saldırmama sebebi nedir? terimsporlulardan korunmak için özel iksir mi içiyorsun. ben de istiyorum aynısından

terimsporluların sana saldırmama sebebi nedir? terimsporlulardan korunmak için özel iksir mi içiyorsun. ben de istiyorum aynısından
Çoğu beni engelledi

Benimle geçen sezondan beri çok uğraştılar.
Ama her geçen gün gerçekler yüzlerine çarpıyor ve haksız olduklarını anlıyorlar.
Bu yüzden sesleri çıkmıyor.

Bjk'yi tutuyormus

besiktas-i-tutanin-ben-aklini-sikeyim_1329284_m.png

Feyenoord kombinesi olan bir arkadasimin yardimiyla bircok macini canlı izleyebildim. Gercekten kaliteli bir eleman. Kendine bakar umarim. Bir Emre Mor vakasi daha olmaz

Az kalsin bjk'e gidiyordu, orkunla anlasmislarmis bjk 300.000 euro veriyormus ve feyenoord 1m istemis ondan olmamis.

Üst Alt