Devler Henry Onyekuru’nun Peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Everton’dan kiralık olarak Galatasaray’da forma giyen Henry Onyekuru, Avrupa’nın büyük takımlarını peşine taktı.

İngiltere kaynaklı haberlere göre Onyekuru için 6 kulübün yetkilisi Galatasaray-Antalyaspor maçını takip etti.

Onyekuru, 18 ay önce Belçika’nın Eupen takımından 8 milyon euroya Everton’a transfer olmuş ancak çalışma şartları nedeniyle Premier Lig’de oynayamamıştı.

PSG, Monaco, Marsilya, Borussia Dortmund, Napoli, Sevilla’nın Onyekuru için ciddi şekilde ilgilendiği belirtilirken özellikle PSG’nin 20 milyon euroyu şimdiden gözden çıkarttığı belirtildi.

telegol

dün bireysel değil takım için oynadı. böyle oynamaya devam ederse değerine değer katacaktır. diğer türlü bir halt olmaz.

Bu herifi bizim taraftar beğenmiyor büyük takımlar ne yapsın...? Bruma ligi donunda salladı 1 sezon gördük işte Almanyadaki halini.. Onyekurunun işi cidden zor

Onyekuruyu izlemeyen bir takımın taraftarı direk isteyebilir aynı hatayı biz de sık sık yapıyoruz tarfatar olarak..Adam sol kanat 23 maç 11 gol 2 asist muazzam bir istatistik..3-4 tane de sağlam videosuna bakıp off puff iç geçirirler..
TR ligindeki istatistik koca bir sıfırdır benim gözümde bruma-cenk en yakın örnekleri

henuz cok genc oldugunu unutmayarak yinede bizim icin dogru oyuncu degil diye dusunuyorum. Rakip takimlarin bize denk veya daha guclu olduklarinda o macin adami olabiliratacagi gollerle ama daha zayif takimlara karsi savunma arkasinda bos alan bulmayinca baya bir bocaliyor.

Vites artirmaktan baska henuz calim veya rakibi gecme yetenegini gostermedi hic... savunma derken nerde duracagini hic bilmiyor.. Yuto kac mac tek basina kaldi.

Dogru kisileri dinleyip oyunun gerektirdigi temel konularini gelistirirse cok iyi oyuncu olabilir ama bugunluk eh iste diyoruz ve yaptigi tercihlerden dolayi bazen sac bas yonuyoruz.

Tek vurush ustasi herif topu oyalamiyor, tercihlerinin de kotu oldugunu soyleyemem. Tek olumsuz yani fizik, dortmunda gitmesi hayrina olur.

Bu herifi bizim taraftar beğenmiyor büyük takımlar ne yapsın...? Bruma ligi donunda salladı 1 sezon gördük işte Almanyadaki halini.. Onyekurunun işi cidden zor

Taraftar adina konusmak dogru olmaz oncelikle

Telles, Denayer falan da begenilmiyordu. Sen de begenmiyordun hatta. Herifler icin 40-50m gibi paralar konusuluyor

Taraftarimiz Serdar'i begeniyordu. Bilmem anlatabildim mi

Onyekuruyu izlemeyen bir takımın taraftarı direk isteyebilir aynı hatayı biz de sık sık yapıyoruz tarfatar olarak..Adam sol kanat 23 maç 11 gol 2 asist muazzam bir istatistik..3-4 tane de sağlam videosuna bakıp off puff iç geçirirler..
TR ligindeki istatistik koca bir sıfırdır benim gözümde bruma-cenk en yakın örnekleri
bruma veya cenkin istatistiği o kadar iyi değildi ki

bruma yetenekten dolayı gitti. cenkte 6 maçta 4 yada 5 gol attı şampiyonlar liginde ondan dolayı gitmiştir. ligde istatistiği o kadarda iyi değildi cenkin

Üst Alt