Devlet ve Savcılar Neden Müdahale Etmiyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devlet ve Savcılar Neden Müdahale Etmiyor?

Twitter

Resmen devlet bütünlüğüne karşı söylemler, halkı kin ve şiddete teşvik, ülke kurucusuna hakaret vs... gibi envai çeşit ağır suç işleyenlere neden kimse müdahale etmiyor?

Türkiye Cumhuriyeti bir projeymiş öyle diyor hanımefendi :) Ha bir de Atatürk ile alakalı düşünceleri sorulunca önce koruma kanununu kaldırın ona göre konuşalım demiş sultan hazretleri! Bu karı nereden peydah oldu la böyle birden bire? Her yerden bu çıkıyor. Şu dönemde çıkıp yaptığı konuşmaların tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Aleni düşünce suçu işlemiş ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bütünlüğüne laf etmiş, neden hiç bir yargı ve EGM mensubu işlem başlatmıyor ilginç.

O dediğinin olması için birinin mevcut Cumhurbaşkanı'nı eleştirmesi gerekiyor. Hatta bazen en ufak bir ima dahi o kişinin bir anda paketlenmesine yetebilir. Bahsi geçen kurumlar bunun dışındaki durumlar için bıyığını dahi oynatmaz.

normalde bu fikirdeki birine g.tnen gulunup gecilmesi gerekir
ama benzer vakalara bakarsak bugun tutuklanip 15 ay sonra iddianame hazirlanarak hakim karsisina cikarilmali ve 95 seneyle yargilanmali

Aleni düşünce suçu işlemiş ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bütünlüğüne laf etmiş, neden hiç bir yargı ve EGM mensubu işlem başlatmıyor ilginç.
Yargı mı kaldı Emre, yargının simgesi ne , bayan bir figür.Türkiye'de kadına verilen değer ne?
Daha bugün kırmızı ışıkta geçip bir kızın ölümüne yol açan adam 2 ,5 yıl hapis cezası ile yırttı o da 18 bin tl'ye çevrildi.

Hukuk olmayan ülke guguk olur.

Ulan agir kufur edecem simdi. Bi monarsi eksikdi demi. Ulan burda monarsiyi indirmek icin herseyi yapiyoruz siz hala ohooo.

Ikinci Ispanya cumhuriyeti nasil yikildigisa zamaninda Turkiye'de oyle olacak. Buna artik inaniyorum ben.

Son düzenleme:
Monarsi gelirse devlet daha guclu olurdu = cumhurbaskanligi geldiginde turkiye daha guclu olacak..baska bi argumani yok sanirim milletin

"İnsanlar hakettiği şekilde yönetilir" malesef ümmetçilik ve padişahım cok yasacilik,bu milletin genlerine islemis. Atatürk iki noktada büyük yanılgı içine düşmüş bana gore. Malesef Türk milleti olarak çalışkan olmadigimiz gibi,bu millete bir tek uşak olmayı öğretemedim sözü de iddiali olmus,biatcilik almış başını gidiyor Atam...

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt