Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak] - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak]

Cevap: Devre Arası Transfer Politikası [4 Takviye ile 4x4 Bir Takım Olmak]

Trabzon'un Burak 'ı satacağını pek düşünmüyorum Efehan abi , çok ama çok zor gibi geliyor bana zor olmayan bi neden var mı mesela Burak'ın bizi istemesi gibi :confused:

olcana falan girişmeden gökhan töre ve amrabat yardırsak iyi olur .... hamiti asla istemem...

Beyler hatırlayın sezon başında Şeref Aydın'da Burak ile ilgili bikaç şey demişti. Sezon sonu gelicek tarzında.

Burak mı bizim takımda ?

Ocak yada sezon sonu olabilir.

Efehan medyumla münasebetin mi oldu hayırdır renktaş?

Duyum kardeş.

Efehan reyiz sağlam duyumcudur

EyvAllah

Her transferi Terim adam edecekse isimiz var.. Bir kerede su cumleyi kullanmayalim.. Fatih hocanin gorevi adam etmek degil takimi yonetmek..

Terim'in bir konuşması yetiyor zaten :)

Trabzon'un Burak 'ı satacağını pek düşünmüyorum Efehan abi , çok ama çok zor gibi geliyor bana zor olmayan bi neden var mı mesela Burak'ın bizi istemesi gibi :confused:

Kardeşim Selçuk İnan faktörü ve İstanbul hayatı :)

Olcan Adin ve Hamit Altintop yeterli olacaktir.. Alinabiliyorsa birde yerli forvet (Muhammet, Cenk veya Mevlüt)

Devre arasında adam gibi forvet alınmaz.Bizimkiler yine amatörlük edip de stancu,riera gibi vasat hucum oyuncusu almazlar umarım.

Hamit-Gökhan Töre(Olcan)-Taiwo alınabiliyorsa alınsın.Taiwo olmasa da olur ama,kaliteli 2 tane Türk kanat oyuncusu şart.

Gökhan Töre ve Taiwo'nun gelmesine ihtimal vermiyorum

Hamit gelebilir, Olcan'ın gelmesini istemem.

Benim beklentim devre arasında 1 yabancı ve 1 yerli transferi yapılacak..

Zaten başarılı olan kadronun 5 oyuncusunu değiştirmek? Hiç akıl kârı değil.

Olcan, Töre, Hamit'i her halükarda isterim. Bol alternatifli bir kadro oluşur. Ama takım 34 puanın 21'ini 4-4-2 çıktığı veya 4-4-2'ye döndüğü karşılaşmalarda elde etmişse bu sistemi bozmak aptallık olur. Kanatlara takviye -belki doğrudan bir ilk 11 oyuncusu- bu yıl için yeterli olacaktır.

gaziantep gibi bir takımda skora girek katkısı olan oyuncu galatasaray gibi bir takımda ne kadar katkı yapar söylememe gerek yok heralde. olcan yedek bile olsa gelmeli. öncelik gökhan töre olmalı tabi fakat alternatif olcan adin daha ağır basıyor.

şunları da eklemek isterim. servet mutsuz. terim de ondan mutsuz. devre arası yada sezon sonu gidecek. çağlar gönderilecek. yerli sol bek + stoper alınabilir devre arasında. ben defansa en az bir takviye bekliyorum devre arasında.
Zaten başarılı olan kadronun 5 oyuncusunu değiştirmek? Hiç akıl kârı değil.

Olcan, Töre, Hamit'i her halükarda isterim. Bol alternatifli bir kadro oluşur. Ama takım 34 puanın 21'ini 4-4-2 çıktığı veya 4-4-2'ye döndüğü karşılaşmalarda elde etmişse bu sistemi bozmak aptallık olur. Kanatlara takviye -belki doğrudan bir ilk 11 oyuncusu- bu yıl için yeterli olacaktır.

442 olmayan bir kadro heyecan vermiyor bana artik :asd:.

Saçma.Hem Baros ligin en iyi forveti diyorsun hemde takımdan kesiyorsun.Kendinle çelişiyorsun.

Saçma.Hem Baros ligin en iyi forveti diyorsun hemde takımdan kesiyorsun.Kendinle çelişiyorsun.

öhh bee , öylesine yazdım o 11'i , bütün yerlileri kullanmak adına . 4-4-2den de Baros'dan da vaz geçmedim .

Bayılıyorsunuz bok atmaya haa :D

Beyler Gökhan Töre, Taiwo falan çok uçuyorsunuz hayal kırıklığı olacak sonra. Sezon başında Podolskiyi nasıl almadığımızı unutmayalım. Ara transferde de yönetimde birçok kişi transfer yapmayalım takımın havası bozulur gibi şeyler söyleyip transferlerin olacağı varsa bile engelleyecekler. Ben en fazla Olcan, Özgür Çek ve bir de ucuz maliyetli bir golcü alacağımızı düşünüyorum. Sizin istediğiniz oyuncular gelirse tabiki sevinirim ama beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım...

sedat doğan denen kılıbık karışmaz inşallah transfer işlerine podolski onun yüzünden gelmedi

Üst Alt