Devre Arasında Hemen Şutlanması Gereken Oyuncular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
8781.jpg

Hayır niye şutluyoruz onu anlamadim. Hadi eren selcuk tarik falan bunlar olmus essek bunlardan bir halt olmazda adam gibi yonetim ve teknim ekibin oldugu yerde su oyuncularin yarisi cevher ve islenince her turlu cevap alirsin. Futbol kaliteli oyuncularla oynanir. Sinan asla as olamayacak bir herif ama gomis tarzi bir oyuncuyla yedekten girince neler yapabildigini biliyoruz. Keza eger gonderilecek listesi yapilacaksa 3 aydir 1 mac harici yoklari oynayan garry ilk siraya yazilmasi gerekendir.
Birde hocaninn takintilari var maicon ve feghouli bu adamlar gecen sene neler yaptiklari ortadayken bu sene halleri belli.

Cuvaldizi once bir teknik ekibe batiralim. Galatasarayin kondisyoneri besyo mezunu yeni yetmeyken ve yardimci diye kuklalik yapan oyuncular varken oyuncularin bir adim bile ileriye gitmesini birak dahada geriye gidiyorsa once hocanin çevresindeki scout ekibi dahil asalak yasam suren canlilari gonderip sonra bunlara bakmak gerekir.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Katılıyorum

Babanız Galatasaray

Başta terim ve teknik heyet olmak üzere.

Nagatomo,Linnes ve muslera hariç herkes postalanmali.

moralinizi bozmak istemem ama sene sonu hoca selcuk ve erenle vizitenizi düşürürseniz sözlesme yaparız derse hic sasırmayım

hocanın inadı kadar hatır gönül muhabbetide cok saglamdır selcugu kovmaz tutar bence

Bu listeye ek olarak GARRY RODRIGUES 'ın eklenmesi gerekiyor belli olmayacak artık onunla ...

FERNANDO REGES 'in bu listede olması saçmalıktan başka bir şey değil

Ayrıca iyi bir MARIANO 'da bu ligin en iyi sağ beki olduğunu kanıtladı geçen sene

Mustafa Cengiz: Feghouli'ye de resmi teklif geldi ama gitmedi. Nasıl gönderelim? Köle mi futbolcu? Gitmek istemezse gitmez.

Omer oynamaya basladigindan beri dogru durust mac kazanamiyoruz Ne Uğursuz bir adam cikti bu Naga ve Fernando donunce galibiyet serisine baslarizda Deplasmanlar soru isareti iste

Mustafa Cengiz: Feghouli'ye de resmi teklif geldi ama gitmedi. Nasıl gönderelim? Köle mi futbolcu? Gitmek istemezse gitmez.

Kisa bir aciklama ama kaynamamali . Menejer vs diyoruz . Menejer hangi asamada lazim ? Oyuncuya teklif olmasi acisindan lazim . Ama adama teklif gelmis bile olsa , hatta bu teklif bizden aldigindan fazla da olsa, yine de oyuncu "o veya bu sebepten" gitmeyi reddettigi surece sozlesme suresi boyunca tum alacaklarini alir

O yuzden boyle bilmeden "gonder kardesim" , "yapan nasil yapiyor" gibi fukara yorumlara luzum yok

Besiktastaki tosic , fb deki josef gitmeyi kabul eder gider , sendeki belhanda feghouli kabul etmez gitmez , yapabilecegin hic bir sey yok

Ama neden gitmediklerine bir fikir yurutmem gerekirse , adamlarin sadece sozlesme rakamlari degil , sureleri de cok uzun . Feghouli ile 4,5 senelik sozlesme yapildi

Talip olan kulubun bizle kalan 3,5 senenin karsiliginda hem daha fazla para ve benzer surede sozlesme onermesi ve bize de bonservis vermesi filan lazim

Hayal yani

Üst Alt