Dexter | New Blood - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Dexter

şuanda sıkılmadan akıcı bir şekilde hayranlıkla izlediğim bi kaç diziden biri üstüne tanımam Michael reyiz süper oynuyor :tiphat:

Spoiler vermeyin beyler.. Ben sezonları biriktirip izliyorum...Merak ettirdiniz... Dayanamıyorum izlemek istiyorum..Ama dayanacağım..

Bendensin;) Bir anda izleyip bitirmek daha zevkli oluyor.Herhafta onu mu bekleyeceğim birde:D

Sadece bu değil ki,izlediğim tüm dizilerin yeni bölümlerini indirip bekletiyorum. Komedi dizileri hariç.. House, Fringle, Dexter,Death Walk... Bunları her hafta her hafta bekle acayip sıkıcı oluyor.. Sezon bitsin... baştan sona otur izle.. Bir hafta bekleme derdi yok.. Dizi tatil oldu, ertelendi derdi de yok..

Aksi takdirde kendine eziyet ediyorsun...

Sadece bu değil ki,izlediğim tüm dizilerin yeni bölümlerini indirip bekletiyorum. Komedi dizileri hariç.. House, Fringle, Dexter,Death Walk... Bunları her hafta her hafta bekle acayip sıkıcı oluyor.. Sezon bitsin... baştan sona otur izle.. Bir hafta bekleme derdi yok.. Dizi tatil oldu, ertelendi derdi de yok..

Aksi takdirde kendine eziyet ediyorsun...

Aynen abi.Birşey diyeceğim ben komedi dizilerinden Friends izleyecektim bir türlü nasip olmadı.İzlediysen yorumunu alabilirmiyim?10.sezon malum:D

renkdaşlar Friends i izleyin.. bakın çok açık konuşuyorum Friends i izledikten sonra diğer komedi dizileri komik gelmeyecek :)

Çok büyük ön yargıyla sıkıntıdan 1 2 bölüm izleyerek başladım ama dizi gerçekten harika çok beğendim.Breaking Bad sezon finali yaptıktan sonra o boşluğu fazlasıyla doldurdu.Her bölüm birbirinden güzel ve merak uyandırıcı.

Özellikle 2 ve 3. sezonlara ayrı bi hayran kaldım.

zaten dizilerimin yeni bölümleri hepsi ocakta başlıyor,spartacus,supernatural,walking dead.buna dönebilirim o arada.

Dizi harika.İlk bölümler tamam iyi de abartmışlar diyorssun.Sezonun 2.bölümüne gelindiğinde mükemmel bölümler ard arda geliyor.

Son bölümü de çok iyiydi.6.sezon asıl şimdi başladı:ka21:

Dexterla Debra gercek hayatta evlilermiş Dexter kanser oldugu sırada bosanmıslar bu gereksiz bilgiyi paylasmıs oldum:coffee:

Üst Alt