DFB Pokal 15/16 Final | Bayern Münih (4) 0-0 (3) Borussia Dortmund | M.S | 21 Mayıs - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DFB Pokal 15/16 Final | Bayern Münih (4) 0-0 (3) Borussia Dortmund | M.S | 21 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlardaki yedek kadro dehşet.

Hocam ben begenmiyorum. Bizim hocaya 1-2 üst düzey isim daha alalim mi, sana hediye olsun kimi istersin diye sormuslar. İstememis. Ancelotti hocami cok severim de, ne Dortmund karsisindaki oyun ne de transfer istememesi beni memnun etti. Bu oyunun cok yukarisina cikmaliyiz. 5 günlük antremanla bu maca cikmak bahane olamaz. Cok daha iyi olmaliydik.

Hocam ben begenmiyorum. Bizim hocaya 1-2 üst düzey isim daha alalim mi, sana hediye olsun kimi istersin diye sormuslar. İstememis. Ancelotti hocami cok severim de, ne Dortmund karsisindaki oyun ne de transfer istememesi beni memnun etti. Bu oyunun cok yukarisina cikmaliyiz. 5 günlük antremanla bu maca cikmak bahane olamaz. Cok daha iyi olmaliydik.

Ne diyon

Hocam,senin önceki adın neydi?

Forumdaki cakma bayernli kardesimizi tebrik ederim.

:asd22:

Cok komiksin. Bayern benim kara sevdam. Askim, bir tanecik sevgilim. Her zaman öyle oldu. Cakma Barca ve Reallilere söyle sen onu. 20yildan fazla bir zamandri Almanya ve Bayernin tek bir macini bile kacirmadim. Magath ve Pep döneminde kahroldum. Yine de askimi birakmadim. Gecen ay üye bile oldum.

Cok komiksin. Bayern benim kara sevdam. Askim, bir tanecik sevgilim. Her zaman öyle oldu. Cakma Barca ve Reallilere söyle sen onu. 20yildan fazla bir zamandri Almanya ve Bayernin tek bir macini bile kacirmadim. Magath ve Pep döneminde kahroldum. Yine de askimi birakmadim. Gecen ay üye bile oldum.
Kritik soru.
Her insanın tek aşkı olur.

Galatasaray vs Bayern maçı olduğu zaman kimin için kalbin atar?

Ben mesela bvb taraftarlarıyim ama Galatasaray ile maçı olduğu zaman ki oldu bvb düşmanına kesildim :)

carlo da da iş yok sanki bayerndash?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt