Di Marzio: “Galatasaray, Ianis Hagi’yi transfer etmek istiyor” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Di Marzio: “Galatasaray, Ianis Hagi’yi transfer etmek istiyor”

İstemiyorum şahsen, FM'ye göre de yerli statüsünde oynayamıyor(?)
19 yaşında fiorentinada adam gibi formayı terletememiş çocuğu getirip şampiyonluk yarışı içindeki takımın iskeletine koymanın mantıklı bir tarafı yok.

Dediğimiz takım italyanın orta klasmanında mücadele veren bir ekip, Juve-MUtd ..vs olsa neyse.

Hagi nin oğlunu getirip takımın yıldızı yapalım tabi ki demiyoruz ama alternatif olarak heyecan katacağından şüphe yok.Yıllar sonra Stadımızda Hagi sesini duymak bile bir çok şeye bedel.

Uğur KarakullukçuOnaylanmış hesap @ukarakullukcu 44 dk.

Ianis Hagi'nin İstanbul doğumlu olması tek başına yerli sayılması için yeterli olmaz. Beşiktaşlı Aras da Bakırköy doğumlu ama Ermenistan vatandaşı ve yabancı sayılıyor... Ianis de şu anda doğal olarak yabancı statüsünde.

19 yaşında futbolunu köreltiriz bunun, babası gibi bir şeyleri başardıktan sonra 30 yaşında gelirse iyi olur.

"Türkiye'de vatandaşlık doğum yeri esasına göre ancak istisnai hallerde kazanılıyor. Romanya vatandaşı olduğu için doğum yeri sayesinde Türk vatandaşı olması imkansız."

altta biri boyle yazmis

ben de haginin turk v. oldugunu sanmiyorum

turk v. olsa arasin tersine baska a millide oynamadigi icin yerli sayilirdi
lakin vatandas degildir b iht

Uğur KarakullukçuOnaylanmış hesap @ukarakullukcu 44 dk.

Ianis Hagi'nin İstanbul doğumlu olması tek başına yerli sayılması için yeterli olmaz. Beşiktaşlı Aras da Bakırköy doğumlu ama Ermenistan vatandaşı ve yabancı sayılıyor... Ianis de şu anda doğal olarak yabancı statüsünde.

19 yaşında futbolunu köreltiriz bunun, babası gibi bir şeyleri başardıktan sonra 30 yaşında gelirse iyi olur.
19 luk velet hagi gelip belhandayı kesecek diye panik olmuş karakullukçu hırbosu.

Yetenek olarak kendi yaş grubunda dikkat çeken isimlerdendi. Bir patlama yaparsa zaten babası gibi 30'una kadar buralara yolu düşmez. Eğer fırsat varsa şimdi veya sezon sonu değerlendirmek lazım.

[FONT=&quot]Temmuz 1996 & Ocak 2018

“Hagi tamam & Hagi geliyor”

[/FONT]
DSwXndEXUAAjK04.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Üst Alt