Di Marzio: "Gomis Galatasaray'da!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Di Marzio: "Gomis Galatasaray'da!"

Gomis fazla bile bize fenerbahçe ayarında bir kulübüz an itibariyle ne bekliyoruz yani fenere gelse bir ton övülecekti neden biz almadık v.s

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FB nin Van Persie-Van Der Wiel transferleri için veryansın edenlere dokundurdun sanırım, dokunması gerekenler köşe bucak saklanır şimdi!:p...

Hadi Sneijdere karsi takintiniz var hepinizin anliyorum da. Bruma yi bu kadar acimasizca elestirilmesine anlam veremiyorum.

Takim halinde "topu Bruma ya at, gerisini o halleder" modunda takiliyor bizimkiler. Sonra da bu cocugun simarmasini, kendini takimin üzerinde görmesine sasiriyorsunuz. Tekrar edeyim 22 yasinda bir "cocuk" bu hala.
Nasıl sneijder i elestirtigimizde o zaman anlamayıp şimdi anliyorsan yakın gelecekte bruma yida neden elestirdigimizi umarım anlamazsın kardeş. Anladığında bedava elimizden gitmiş olur çünkü.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bruma, Sneijder gibi takıma katkı sağlayan isimleri eleştirme fırsatı kollayan Galatasaray taraftarı olduğunu iddia eden bazı şahıslar, çok ilginç bir şekilde takımın el frenlerine toz kondurmuyor.

Şimdi Bruma'yı beğenmeyenlere sorsak %80'i Sabri'yle yeni sözleşmeye sıcak bakar.

Bruma, Sneijder gibi takıma katkı sağlayan isimleri eleştirme fırsatı kollayan Galatasaray taraftarı olduğunu iddia eden bazı şahıslar, çok ilginç bir şekilde takımın el frenlerine toz kondurmuyor.

Şimdi Bruma'yı beğenmeyenlere sorsak %80'i Sabri'yle yeni sözleşmeye sıcak bakar.

Sabri ile birlikte kastettiğin diğerlerini ve bunlara toz kondurmayan GSC üyelerinin isimlerini alabilir miyim?...Üzerime alındığımdan değil de böyle birilerinin olduğunu zannetmiyorum, denk gelmedim. Bugün, mesela Selçuk' un başka kulübe transferi sözkonusu olsa, kim karşı çıkar ki?...

İsim sayamazsan; ezbere, boş beleş bir yorum yapmış olacağını söylememe gerek yok herhalde...

Sabri ile birlikte kastettiğin diğerlerini ve bunlara toz kondurmayan GSC üyelerinin isimlerini alabilir miyim?...Üzerime alındığımdan değil de böyle birilerinin olduğunu zannetmiyorum, denk gelmedim. Bugün, mesela Selçuk' un başka kulübe transferi sözkonusu olsa, kim karşı çıkar ki?...

İsim sayamazsan; ezbere, boş beleş bir yorum yapmış olacağını söylememe gerek yok herhalde...

Daha bugünden taze bir örnek:

Twitter

Mentionlarda göz gezdir biraz. Görene kadar ben de böyle düşünen taraftar sayısı yok denecek kadar azdır diye düşünüyordum.

Daha bugünden taze bir örnek:

Twitter

Mentionlarda göz gezdir biraz. Görene kadar ben de böyle düşünen taraftar sayısı yok denecek kadar azdır diye düşünüyordum.

Yaw s......et twitter' ı filan; orada çoğu kişi ya cinslik olsun diye JB geçiyor, yahut Dünyadan bihaber ezbere sallıyor; böyle gerileceksen hiç girip okuma bile yapılan yorumları; spor-futbol-Galatasaray değil, diğer konularda da; net tavsiyemdir...

Üst Alt