Diagne & Mitroglou - Kim Daha Faydalı Olur? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne & Mitroglou - Kim Daha Faydalı Olur?

Kim Daha Faydalı Olur ?

• Diagne

• Mitroglu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kim Daha Faydalı Olur ?
Galatasaray / GSC taraftarlarına soruyoruz...

Anket Time!

5c5360c0ae298b616d945b75.jpeg

Özellikle "Kim daha çok Gol atar?" sorusunu sormadım ki, genel bir değerlendirme olsun.

- Gol
- Pas istasyonu
- Defansif katkı
- Takım oyunu / Bencillik
- Saha dışı davranış / Disziplin
- ...

Sezon sonu Uplanır ;)

Birisi has golcü diğeri saatçi. Bu anketin yapılması bile saçma bence. Mitroglu reisin Cagne çöpüyle kıyaslanması futbolculuk mesleğine hakarettir.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu ne ya. 4-5 hafta sonra Diagne Resimiyle dolasirsin. İkiside bizim
Bugüne kadar çöplerin hiçbirini avatarım yapmadım yapmam da musapçım. Aslında bunu biliyor olman lazım. Ben, ergen tayfa gibi gol atınca Messi, atamayınca çöp demiyorum. Çöp benim için her zaman çöptür. 2 maçlık performansı onu iyi yapmaz.

Bugüne kadar çöplerin hiçbirini avatarım yapmadım yapmam da musapçım. Aslında bunu biliyor olman lazım. Ben, ergen tayfa gibi gol atınca Messi, atamayınca çöp demiyorum. Çöp benim için her zaman çöptür. 2 maçlık performansı onu iyi yapmaz.

Bu ne ya

bence mitroğlu kıstas aldığım kişi baroştur.Şöyle düşünüyorum Baroş bile fransa liginde mitrodan daha az gol attı geldi bizde gol kralı oldu.Fransa ligi abi ordan gelipte sıçan topçu özellikle bizde hatırlamıyorum.Fransadan topçu değil bak top toplayıcı alsan iş yapar bu ligte

bence mitroğlu kıstas aldığım kişi baroştur.Şöyle düşünüyorum Baroş bile fransa liginde mitrodan daha az gol attı geldi bizde gol kralı oldu.Fransa ligi abi ordan gelipte sıçan topçu özellikle bizde hatırlamıyorum.Fransadan topçu değil bak top toplayıcı alsan iş yapar bu ligte

isiar dia
mamoudu niang
mousa sow
abdulkader keita
lionel carole

hepsi iş yaptı

Üst Alt